Fletch : Do studia půjdeme co nejdříve
Andy Fletcher ve svých rozhovorech v průběhu DJ tour doslova "přitvrzuje". Po nadějných slovech ohledně budoucnosti Depeche Mode už přemítá i o konkrétních časových obdobích. Vypadá to, že se možná už tento rok dočkáme potěšujících zpráv. V článku najdete video rozhovor pro rumunskou televizi UTV i s překladem... 01.02.2011
Celý článek
Andy rozjel "turné" v Bukurešti

Včera Andy Fletcher zahájil svou letošní DJ-skou pouť v rumunské metropoli Bukurešť. Místní média samozřejmě návštěva člena Depeche Mode nenechala chladnými. V článku najdete report, pár fotek a videí z této akce... 30.01.2011
Komentáře [1]
Celý článek
Vince Clarke & Martin Gore v roce 2011

Vince Clarke pilně pracuje ve svém „The
Cabin Studio“. Útržky informací nechává na svém facebook profilu.
Před týdnem zmínil, že „dostal od MG skvělý track
"Aftermaths“, a nyní dodává, že „pracuje na dalším
tracku od MG s názvem "Lowly“. Pokud je zkratka
„MG“, to co si myslíme, pak se jedná o potvrzení informací
na které nedávno narážel i Fletch, že totiž spolupracuje na nějakém
minimal/techno projektu s Martinem Gorem.
27.01.2011
Komentáře [2]
Celý článek
Lahůdka z archivu depechemode.com
Depeche Mode před dvěma lety vystupovali
v Jimmy Kimmel show, přímo v ulicích města na Holywood Bouleward.
(Recenzi najdete v Zápisníku Tour of the Universe). Několik písní (Personal
Jesus a Wrong) bylo natáčeno televizí ABC. Oficiální stránky
kapely ve svém video archivu nyní nabízejí (mimo mnoha dalších
zajímavostí) záznam písně, která se mezi oficiálními videonahrávkami
dosud neobjevila – Never Let Me Down Again.
26.01.2011
Celý článek
Fletch : Možná vytáhnu věci z remixového alba DM

Již tuto sobotu odstartuje DJ Fletch své exotické mini turné v rumunské Bukurešti. Místní novináři neodolali a položili Andymu pár otázek o tom co plánuje on, i jeho domovská kapela... 24.01.2011
Komentáře [5]
Celý článek
To už bude...pět let! :)

V sobotu uběhlo pět let od termínu koncertu Depeche Mode v Praze, kdy se poprvé představili v (tehdy) nové Sazka Aréně. Jako vzpomínka by mohl příhodně posloužit článek z archivu, který vyšel rok poté... 23.01.2011
Komentáře [4]
Celý článek
Strange Love opět v programu Činoheráku
Od uvedení premiéry divadelní hry Strange Love o "posledním fanouškovi Depeche Mode v Československu" letos na jaře uplynou čtyři roky. Možná právě toto výročí přilákalo tuto hru opět na pódia Činoherního Studia v Ústí nad Labem. Termíny představení jsou 8.února. a 3.března. Zde je pro zajímavost náš rozhovor s Markem Taclíkem , hereckým představitelem onoho posledního depešáka). P.S... proslýchá se že velký reunion chystá světově proslulá kapela Nebozízek...;) 22.01.2011
Komentáře [1]
Celý článek
Simon Spence slibuje netradiční biografii Depeche Mode

Hudební žurnalista Simon Spence pracuje na nové biografii Depeche Mode. Tato informace se objevila ve výtisku deníku Southend Echo, který vychází v někdejším rodišti Depeche Mode, hrabství Essex. Podle samotného autora by mělo jít o osobitě pojaté memoáry. Překlad v článku... 16.01.2011
Komentáře [1]
Celý článek
Depeche Mode u strýčka Jima (podruhé)

Před nedávnem jsme zde uveřejnili článek "Den s Depeche Mode v roce 1986", kde se kapela objevila v pořadu Jim I'll Fix It (Jim to zařídí), jehož účelem bylo plnit různá přání, která posílali diváci prostřednictvím dopisů. Depeche Mode se tohoto pořadu zúčastnili vícekrát... 15.01.2011
Komentáře [6]
Celý článek
To už bude rok... Praha 2010

Druhé letošní výroční ohlédnutí věnujeme
sedmému a (zatím) poslednímu koncertu Depeche Mode v Praze, který se
odehrál na den přesně před rokem…
14.01.2011
Komentáře [9]
Celý článek
|
||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
|
|||||||||
<< Novější články Starší články >>









Rubriky článků:



(c)