Divadelní hra Strange Love


Před časem (konkrétně v hudebním pořadu Poprask) se objevila zmínka o připravované divadelní hře Strange Love. Poté nastalo ticho po pěšině, ale od jedné tajemné návštěvnice v restaurantu Black Angel se nám dostalo ujištění, že kachna to rozhodně není, a hra se skutečně připravuje. Nyní už je jisto – Činoherní Studio v Ústí nad Labem zařadilo tuto hru do svého plánu na duben roku 2007…

Zde můžete shlédnout komentář jednoho z autorů – Jaroslava Rudiše, přímo ze zmíněného pořadu Poprask :
úryvek z pořadu Poprask
Více informací najdete přímo na stránkách zmíněného divadlawww.cinoherak.cz
Zde uveřejňujeme jejich upoutávku :


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sinus :

4. ledna 2007, 00:29     

Hmmm…takže co udělat nějaký ten zájezd…? :)


sinus :

4. ledna 2007, 15:09     

Jinak k tématu hry : mělo by to být o „posledním depešákovi v Československu“ – fanatickém fanouškovi DM, který ve finále nakonec „procitne“ a začne poslouchat i jinou muziku.

Takže je vidět, že to bude asi utopie, nebo sci-fi, protože je to tak trochu mimo realitu. Vždyt kdo jiný než fanoušci DM mají celkem široký hudební záběr (at už elektronické kapely, nebo kytarovky typu U2, The Cure, Placebo…). A „poslední depešák?“ No, je fakt, že pro běžné lidi skončili DM někdy v roce 1993, takže stále přetrvává všeobecný názor, že fandové DM byli pouze v 80.letech, a nic na tom nezmění ani narvaná Sazka v roce 2006…

Ale věřím, že pár fans se najde právě v hrdinovi hry. V principu má autor totiž v leccčems pravdu. Je to takové píchnutí do vosího hnízda – a o tom by divadlo mělo být – nenechat diváka chadným. Takže jako nápad na scénář je to výborný :).


Šnek production :

4. ledna 2007, 16:31     

Rudiš doufá, že se to dostane i do Prahy, ale bůhví kdy by to bylo…takže já bych zájezd brala.


Šnek production :

4. ledna 2007, 16:38     

Jinak k tomu „širokému hudebnímu záběru“…tim si nejsem tak jistá. Vyjmenoval jsi tu kapely, který se právě ve fórech o oblíbený hudbě neustále opakujou. Ještě jsem od nikoho z vás neslyšela, že by měl rád hip-hop, v auditku o něm jsem se u většiny lidí setkala s naprostym nepochopením a tvrdym odsuzováním. Přijdu si všude trochu cize, protože ať vlezu kamkoliv na netu mezi lidi, který maj rádi něco co já, tak tam zároveň odsuzujou něco dalšího, co mám taky ráda.


A.JisraelRimmer :

4. ledna 2007, 17:31     

to by spíš mělo bejt něco jako „Poslední z Posledních“ – onehdá jsem si myslela, že jsem to já, ale naštestí to není pravda. Takže tosdle je vlasně něco na ten způsob, „Poslední z Posledních“


sinus :

4. ledna 2007, 17:36     

Předpokládám že průměrný člověk poslouchá muziku podle toho, jestli se mu líbí nebo ne…Když mluvím za sebe – podvědomě si vybírám styly které mi sednou, a snažím se hledat v určitých „vodách“, protože tam tuším že to přinese kýžené příjemné zážitky…Je toho strašně moc z čeho vybírat, takže na experimenty s neznámými styly není moc času – dostanu se k nim spíš jen náhodou. To je třeba i případ hip-hopu. Po pár zkušenostech moje zvědavost po tomhle stylu opadla – a přeci nebudu předstírat že se mi líbí jen proto, abych mohl tvrdit že mám široký záběr…
Nikdy nechci odsuzovat někoho jen proto, že se mu líbí jiná muzika – sám vím moc dobře jaké to je – zažívám to z opačné strany každý den :)))


A.JisraelRimmer :

4. ledna 2007, 17:36     

jo, jasně, zájezd uděláme, a schválně se oblíkneme strašne přehnaně, zmalovaně, načešeme si kostky a pak pujdeme do zákulisí režiserum a hercům přát a dáme jim kytky obarvený na černo!


kverula :

4. ledna 2007, 18:55     

No tak já bych to každopádně ráda viděla.


sinus :

4. ledna 2007, 18:58     

Necháme to nějaký čas uležet, a když bude zájem, napíšem seznam zájemců… Třeba bude dobrý zavolat do toho divadla, jestli náhodou něco takového nezajištují…?U­vidíme.


Davela: :

6. ledna 2007, 10:43     

Tak já si myslím že ten zájezd je velmi dobrý nápad. Navíc je to v pátek. Jen aby neblo nakonec vyprodáno a nemuseli hrát ještě 100 repríz..)))


deepspace101 :

6. ledna 2007, 18:06     

U nás v kulturáku to asi hrát nebudou, co? :-)) Docela by mě zajímalo, jak tu hru autoři pojmou. Snad to nebude jen nějaká rádoby vtipná fraška s dějem založeným na neznalosti skutečného stavu věcí.


A.J.Rimmer :

6. ledna 2007, 23:28     

.…slevu pro depešáky…


Jan Seibt :

10. ledna 2007, 17:44     

Poslední zpráva z Činoheráku je, premiéra 9.3.2007. Jednáme o našem koncertu na této akci. Honza z DM Revival.


b.celebra.. :

13. ledna 2007, 14:07     

Schvaluju,schva­luju,schvaluju­!!!:-)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků