23.04. Holywood (Jimmy Kimmel Show)


Depeche Mode mají za sebou své první vystoupení po tříleté pauze. Dnes časně ráno (našeho času) vystoupili na Holywood Boulevard před davem 14.000 lidí, v rámci televizní Jimmy Kimmel Show.Depeche Mode zbourali Holywood
Gayl Murphy (holywoodtoday­.net )


Depeche Mode ve čtvrteční noci doslova „udeřili“ v ulicích Holywoodu. Pódium bylo tak velké, že uzavřelo celou šířku Holywood Boulevard v několika směrech, a ta se stala dočasným útočištěm velkých zástupů diváků, sledujících televizní show Jimmy Kimmel Live!


V ulicích tančilo odhadem nějakých 10 000 fanoušků Depeche Mode. Vystoupení kapely bylo spojeno s premiérou filmu o bojovém umění – „Fighting“ z dílny Rogue Pictures. Ačkoliv smysl takového spojení je jaksi záhadný – když kapela sama ani její hudba není ve filmu nějak obsažena.


Legendární elektroničtí veteráni odehráli krátký set, který trval zhruba 45 minut. Hráli na pódiu vyrobeném přímo na zakázku, s celým rojem světel a obřích obrazovek, jaké jsou běžné na velkých rockových show. Zvuk kapely se odrážel od okolních budov, byl to docela solidní mix tónů a ozvěn. Působili tak velikým dojmem a zněli ještě lépe. Jejich setlist obsahoval nový singl Wrong, i starší písně.


Pořadatelé nám sdělili, že fans Depeche Mode zabrali celý prostor před pódiem, určený zhruba pro 3000 lidí, ačkoliv diváků na samotné ulici v okolním areálu bylo mnohem více – v největším náporu se odhadoval počet na 10 000.


Zástupci koncertu prohlásili, že vystoupení bylo na podpopru nového alba Depeche Mode a jejich světového turné, a stejně tak jako takzvaný „Návrat zlatého věku vzrušujícího životního stylu“ v Holywoodu, v souvislosti s výstavbou nového velkého hotelu, který má být dokončen na podzim tohoto roku.
FOTKY


VIDEA
Další reporty (v AJ) :
nbclosangeles­.com/
abclocal.go.com
jonathanalcor­n.blogspot.com/

Setlist :


Wrong
Personal Jesus
Walking In My Shoes
Come Back
Peace
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again


Zpět na seznam koncertů    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Krieger :

24. dubna 2009, 09:47     

Teda podle těch fotek to musela být bomba!!!

A 14000 lidí to není špatné zvlášt v Americe.


sinus :

24. dubna 2009, 09:52     

Co říkáte na setlist?

Mě potěšila Come Back, pokud bude na turné, bude to super.


tina :

28. dubna 2009, 16:06     

Další fotogalerie :

http://fivepri­me.org/…ode/Ti­meline


petak2 :

28. dubna 2009, 19:35     

Audio Bootleg.Full Show.
http://music-devoted.blogspot­.com/…live-23.html

Přidej komentář :

Toto není spam.