Fans

V dnešní době, kdy Depeche Mode nejsou masově módní záležitost, jsou čeští fanoušci této kapely rozsetí po celé ČR, bohužel spíš jako samostatné jednotky (typický případ : fanda, jehož okolí nechápavě kroutí hlavou,v lepším případě se shovívavě usmívá..). Znáte to jistě mnozí sami.

Naštěstí v dnešní době internetu už je komunikace mnohem jednodušší. Takže, pokud máte chuť poznávat nové "podobně postižené" fandy, máte jednoduchou možnost například na odkazech níže...:

Poznámka dopsaná v roce 2016 : Tento text byl psaný v roce 2005, a od té doby se internet v mnohém změnil - přededevším díky masovému rozšíření sociální sítě Facebook :) Nechávám to ale tady na památku, byť některé odkazy již budou nefunční.Czech DM Fans na Facebooku

Diskusní fórum Depeche CZ

Diskusní fórum Depeche Zone

Diskusní fórum Depeche Mode CZ

Diskusní DM fórum Lidé CZ

Chatová místnost Depeche Mode
Fancluby a projekty fanoušků :

Projekt "DEPECHE ZONE"

Nejnovější český fanouškovský projekt, vznikající v průběhu roku 2010 na Facebooku a odstartovaný rokem 2011 vlastními webovými stránkami. Je to jen dalším důkazem, že i po třiceti letech kapely přibývají noví a nadšení fanoušci. Držíme palce! :)

http://www.depechezone.com


Fanklub Depeche Mode Friends

Český oficiální fanklub, fungující od památného koncertu Depeche Mode v Praze 1988.

http://depechemode.cz


Projekt "DEPECHE - ROOM"

Jedná se o projekt na podporu vzájemné komunikace fanoušků přes internet, díky online chatové místnosti Depeche Mode na serveru Lidé CZ. Této místnosti jsou věnované stránky:

http://www.depeche-room.com


Sdružení fanoušků "ULTRABONG 13"

S nejvyšší pravděpodobností nejstarší fanouškovské sdružení depešáků z Příbrami.Jeho počátky sahají až do depešáckého "starověku", do roku 1984.V současné době pořádají pro veřejnost pravidelné DM akce.

Více info na : http://autcom.cz/ultrabong.13


Sdružení fanoušků "HALO 415"

Fanoušci z Rychnova nad Kněžnou, kteří se dali dohromady v létě 1991, a mají za sebou bohatou činnost - od vydávání vlastního časopisu po pořádání srazů.

Více info na : http://fletch.blog.cz


Projekt "DM People's"

Jedná se o projekt vzniklý z iniciativy dvou Plzeňáků - Pavla a People'se v roce 2002.Jedná se o dvě aktivity : každoroční DM akce "One Night In Pilsen",zaměřená výhradně na DM a jejich solové projekty,či různé raritky.Druhá aktivita je jejich internetový projekt DMpeoples.Net.

Více na : http://onip.cz


Depeche Mode Revival

Tato kapela vznikla v roce 2000 v Ústí nad Labem,a hraje skladby od Depeche Mode a sólových projektů této kapely.Jejich koncert mapuje celou jejich tvorbu,a kromě osvědčených hitů zde nechybí ani takové raritky,jako Happiest Girl,Surrender,StJarna, anebo Motherless Child od M.L.Goreho.Stránky kapely Revival Mode

Stránky Depeche Mode Revival


Kapela Deep Decline

Kapela s názvem Deep Decline vznikla na počátku devadesátých let, a vyrostla z vlny fanoušků ovlivněný kytarovou novoromantikou The Cure. Jako The Cure revival hráli až do roku 1994, kdy se rozhodli, že chtějí zkusit i vlastní tvorbu, a tak se přerodili na kapelu se zkráceným názvem Decline, která brázdila české hitparády do roku 2001.
Poté se stáhli do ústraní, a koncertují opět pouze jako revival Deep Decline, přičemž jejich setlist je půl na půl Depeche Mode / The Cure.

Stránky kapely Deep Decline