Songs Of Faith And Devotion - první dojmy
3 dubna 2010
Zpět na hlavní stránku
Komentáře jsou vypnuté kvůli spamu
janruzicka.dmf :
4. dubna 2010, 18:36
Nevěřím tomu,že před začátkem turné chtěl Alan odejít…Spíše o té možnosti přemýšlel během hektického Summer nebo Exotic Tour…
sinus :
5. dubna 2010, 10:22
Jak to bylo doopravdy, to ví asi jen sám Alan… Ale faktem je, že sám v roce 2001 popisoval svoje vzpomínky takto :
„K mému opravdovému rozhodnutí opustit kapelu došlo během natáčení alba Songs Of Faith And Devotion. Pamatuju si jednu nebo dvě situace, které se mi živě zaryly do paměti, během nahrávání, obzvlášť během první session. Říkal jsem si : Tohle mě nebaví. Já tohle dělat nechci. To je naposledy a v takové situaci se už octnout nechci.“
Songs Of Faith And Devotion - první dojmy
3 dubna 2010
Zpět na hlavní stránku
Komentáře jsou vypnuté kvůli spamu
|
janruzicka.dmf : |
4. dubna 2010, 18:36 |
|
Nevěřím tomu,že před začátkem turné chtěl Alan odejít…Spíše o té možnosti přemýšlel během hektického Summer nebo Exotic Tour… |
|
sinus : |
5. dubna 2010, 10:22 |
|
Jak to bylo doopravdy, to ví asi jen sám Alan… Ale faktem je, že sám v roce 2001 popisoval svoje vzpomínky takto : |









Rubriky článků:



(c)