Perličky z Memento Mori Tour - část 1.


Depeche Mode mají za sebou první dvě etapy Memento Mori World Tour. Za těch 45 koncertů se už nasbíralo pěkných pár momentů do seriálu "Perličky z turné". Začínáme prvním výběrem...






Zde je pár širších komentářů k některým záběrům na videu :


Hra na Freddieho (Mnichov)

Vtipný moment nastal po dozpívávání fanoušků v Mnichově na konci Just Cant Get Enough. Tady v Německu to fanoušci dozpívávají obzvlášť dlouho, a zřejmě už si Dave řekl, že nastal čas na změnu, a zpěv fans přeměnil vsuvkou ála Freddie Mercury. Fans se chytili okamžitě.


Lets go Knicks! (New York)

Komentář Davea z jednoho rozhovoru : "...Minulou noc jsem na koncertě v Madison Square Garden po Everything Counts zakřičel "Let's go Knicks!" (Daveův oblíbený basketbalový tým, který tam hraje zápasy)", a ono to zaznělo trochu jako "Lets go dicks ! (pojďme čuráci...)"


Mr. Gahááán! (Varšava)

Jak víme, celá léta má na starosti Dave výkřiky typu "Dámy a pánové, tohle je Martin Gore!" (eventuelně další členové kapely). Tentokrát však zcela neočekávaně Martin po skončení písně ze sebe vyrazil : "Mistr Gahááán!". Moment vyzněl spíš komicky, protože Dave tak trochu ztuhnul, ale nakonec se oba rozchechtali, a Dave povídal něco jako : "To se mi líbí!".


Kytice pro kapelu (Paříž)

Po odehrání Waiting For The Night vzal Dave odkudsi (zřejmě z publika) kytici, kterou předal Martinovi. Ten jí pak zase předal Daveovi.


Riders on the storm (Mnichov)

Waiting For The Night odehráli statečně v dešti, a při odchodu z catwalku si zřejmě Martin připadal jako "Jezdci v bouři", a prohodil úryvek textu "Riders on the Storm" od The Doors. Dave hned pokračoval dalším veršem, a Peter od kláves je stihl pohotově doprovodit.


ČTĚTE TAKÉ :

Perličky z Memento Mori Tour - část 2.


Perličky z Memento Mori Tour - část 3.


-sin-

    12 září 2023

    Zpět na hlavní stránku

    
SLEDUJTE NÁS:

                        


    




Komentáře jsou vypnuté kvůli spamu











Výpis všech článků




SLEDUJTE NÁS