Perličky z Memento Mori Tour - část 1.
Depeche Mode mají za sebou první dvě etapy Memento Mori World Tour. Za těch 45 koncertů se už nasbíralo pěkných pár momentů do seriálu "Perličky z turné". Začínáme prvním výběrem...
Zde je pár širších komentářů k některým záběrům na videu :
Hra na Freddieho (Mnichov)
Vtipný moment nastal po dozpívávání fanoušků v Mnichově na konci Just Cant Get Enough. Tady v Německu to fanoušci dozpívávají obzvlášť dlouho, a zřejmě už si Dave řekl, že nastal čas na změnu, a zpěv fans přeměnil vsuvkou ála Freddie Mercury. Fans se chytili okamžitě.
Lets go Knicks! (New York)
Komentář Davea z jednoho rozhovoru : "...Minulou noc jsem na koncertě v Madison Square Garden po Everything Counts zakřičel "Let's go Knicks!" (Daveův oblíbený basketbalový tým, který tam hraje zápasy)", a ono to zaznělo trochu jako "Lets go dicks ! (pojďme čuráci...)"
Mr. Gahááán! (Varšava)
Jak víme, celá léta má na starosti Dave výkřiky typu "Dámy a pánové, tohle je Martin Gore!" (eventuelně další členové kapely). Tentokrát však zcela neočekávaně Martin po skončení písně ze sebe vyrazil : "Mistr Gahááán!". Moment vyzněl spíš komicky, protože Dave tak trochu ztuhnul, ale nakonec se oba rozchechtali, a Dave povídal něco jako : "To se mi líbí!".
Kytice pro kapelu (Paříž)
Po odehrání Waiting For The Night vzal Dave odkudsi (zřejmě z publika) kytici, kterou předal Martinovi. Ten jí pak zase předal Daveovi.
Riders on the storm (Mnichov)
Waiting For The Night odehráli statečně v dešti, a při odchodu z catwalku si zřejmě Martin připadal jako "Jezdci v bouři", a prohodil úryvek textu "Riders on the Storm" od The Doors. Dave hned pokračoval dalším veršem, a Peter od kláves je stihl pohotově doprovodit.
ČTĚTE TAKÉ :
Perličky z Memento Mori Tour - část 2.
Perličky z Memento Mori Tour - část 3.
-sin-
Perličky z Memento Mori Tour - část 1.
|
Depeche Mode mají za sebou první dvě etapy Memento Mori World Tour. Za těch 45 koncertů se už nasbíralo pěkných pár momentů do seriálu "Perličky z turné". Začínáme prvním výběrem...
Zde je pár širších komentářů k některým záběrům na videu : Hra na Freddieho (Mnichov) Vtipný moment nastal po dozpívávání fanoušků v Mnichově na konci Just Cant Get Enough. Tady v Německu to fanoušci dozpívávají obzvlášť dlouho, a zřejmě už si Dave řekl, že nastal čas na změnu, a zpěv fans přeměnil vsuvkou ála Freddie Mercury. Fans se chytili okamžitě. Lets go Knicks! (New York) Komentář Davea z jednoho rozhovoru : "...Minulou noc jsem na koncertě v Madison Square Garden po Everything Counts zakřičel "Let's go Knicks!" (Daveův oblíbený basketbalový tým, který tam hraje zápasy)", a ono to zaznělo trochu jako "Lets go dicks ! (pojďme čuráci...)" Mr. Gahááán! (Varšava) Jak víme, celá léta má na starosti Dave výkřiky typu "Dámy a pánové, tohle je Martin Gore!" (eventuelně další členové kapely). Tentokrát však zcela neočekávaně Martin po skončení písně ze sebe vyrazil : "Mistr Gahááán!". Moment vyzněl spíš komicky, protože Dave tak trochu ztuhnul, ale nakonec se oba rozchechtali, a Dave povídal něco jako : "To se mi líbí!". Kytice pro kapelu (Paříž) Po odehrání Waiting For The Night vzal Dave odkudsi (zřejmě z publika) kytici, kterou předal Martinovi. Ten jí pak zase předal Daveovi. Riders on the storm (Mnichov) Waiting For The Night odehráli statečně v dešti, a při odchodu z catwalku si zřejmě Martin připadal jako "Jezdci v bouři", a prohodil úryvek textu "Riders on the Storm" od The Doors. Dave hned pokračoval dalším veršem, a Peter od kláves je stihl pohotově doprovodit. ČTĚTE TAKÉ : Perličky z Memento Mori Tour - část 2. Perličky z Memento Mori Tour - část 3. -sin- |









Rubriky článků:



(c)