20.11. - Barcelona
Komentáře mnohých přímých účastníků i některé fotky napovídají, že na tomto koncertu bylo o něco více kamer než obvykle, a stejně tak byl více nasvícený než předchozí vystoupení. Zpravodajský kanál TV3 taktéž informuje o faktu, že dvě Barcelonské show jsou zaznamenávány na DVD. Zatím stále chybí nějaké oficiální stanovisko, avšak vypadá to slibně. Máme ještě jeden večer...;).

Video z TV3 News


Překlad :

Depeche Mode a jejich fanouškům nestačí jen jeden koncert. Proto britská kapela v Barceloně uspořádala hned koncerty dva. První, velmi úspěšný, proběhl v pátek večer.

Skupina, kterou vede charismatický zpěvák David Gahan, se zastavila v Katalánsku, a ukázala že i po 29 letech svého fungování stále umí potěšit své fanoušky - jak svou novou tvrobou, tak i staršími hity.

Barcelonská zastávka je pro Depeche Mode speciální v tom, že zde Depeche Mode nahrávají DVD prezentující jejich "Tour Of The Universe". Podle slov kapely se jedná o "vrcholný bod jejich kariéry, z hlediska tvůrčího i kreativního". Písně Depeche Mode pochází z per dvou autorů - jak klasického pisatele Martina Goreho, tak v současnoti i z pera Davida Gahana, který prokázal tento svůj talent až v posledních letech.

Kapela vznikla v roce 1981, vydala 11 studiových alb a stala se součástí dějin světové hudby. Jen za poslední turné hraje v 31 zemích pro 2,8 milionů lidí.

FOTKY

VIDEA


Ohlasy v tisku (španělsky) :

elpais.com
elmundo.es
lavanguardia.es
elperiodico.com
Setlist :

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
A Question Of Time
Precious
World In My Eyes
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
It's No Good
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again


One Caress
Stripped
Behind The Wheel
Personal Jesus


Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.