17.10. Buenos AiresZ ohlasů v tisku...

Depeche Mode se představili na Personal Festu poněkud slabým začátkem, ovšem každou další písní vystoupení nabývalo síly, až finišovalo vyvrcholením.

Všichni chtěli vidět Depeche Mode. Vstupenky byly rychle vyprodané, a vzduchem se šířily otázky : "Jak se cítí Dave po operaci? Věděli jste že museli zrušit několik koncertů?"

Depeche Mode však odvedli skvělou show s výborným zvukem. Na písni Policy Of Truth bylo jasně vidět, že zvuk kapely hraničí s dokonalostí...

(momento24.com)


Byla to nejlepší část těch šesti měsíců, které fanoušci čekali na návrat Depeche Mode do Buenos Aires. Stali se hlavní hvězdou Personal Festu, na kterém se mimo jiné představili i Banda de Turistas, DJs Justin Robertson a Andy Butler či Cafe Tacuba, kteří se však setkali jen s vlažným přijetím v porovnání s britskou trojicí.

Vokál Davida Gahana je stejně pronikavý jako na albové nahrávce, což předvedl již při prvních dvou písních In Chains a Wrong. Po několika písních odhazuje sako aby se mohl lépe pohybovat a předvádět své taneční umění s mikrofonem.

Opodál stojící Martin Gore a Andy jsou v poklidu, bez žádné oslňující jevištní performance. Nejsou tak okázalí jako Pet Shop Boys, (kteří zde vystupovali v pátek), jenž najali skupinu svíjejících se tanečnic v teplákových soupravách, které snad měly dodat jmenované dvojici větší šmrnc.

Depeche Mode jsou však klasikové 80. a 90.let , kteří stále něco znamenají. Kombinace jejich silných textů s těžkými basovými zvuky syntezátorů v živém vystoupení dokáže rozehřát a nadchnout, i po 30 letech kariéry...

(buenosairesherald.com)FOTKY

VIDEA
Pozn. - prvních 7 písní bylo natáčeno televizí. Zde je na ukázku záznam písně Hole To Feed :


Setlist :

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Stripped
Behind The Wheel

Personal Jesus
Waiting For The Night


Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.