Videoseriál: 14 alb - 14 zastavení, díl 8.


23.3. v pražském klubu Futurum slavíme 10 let naší DM B-Sides special party, a tak se v novém videoseriálu ohlížíme za kariérou Depeche Mode ve čtrnácti zastaveních... V roce 1993 došlo k nejradikálnější stylové přeměně zvuku Depeche Mode. A změna se netýkala jen hudby...Další díly videoseriálu "14 alb - 14 zastavení"
"Změnil jsem se, ale neuvědomoval jsem si to tolik, dokud jsem nestanul tváří v tvář Alovi, Martovi a Fletchovi. Ten jejich pohled mě...zdrtil." (DAVE GAHAN)

"Během Violatoru to byl skvělý klučina s krátkými vlasy. Pak jsme ho neviděli asi rok. Když potom přijel do Španělska na začátek natáčení S.O.F.A.D., měl dlouhé vlasy, říkal nám že bychom se měli stát grungeovou kapelou a občas si zalezl do ložnice na čtyři dny. Takže to byla skutečně obrovská proměna."(ANDY FLETCHER)
V osmém díle seriálu shlédneme záběry z nahrávání alba Songs OF Faith And Devotion, prostříhané rozhovory s kapelou, úryvek ze světové premiéry alba přenášené online do celého světa, a Antonovy vzpomínky na natáčení Walking In My Shoes...

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků