Videoseriál: 14 alb - 14 zastavení, díl 7.


23.3. v pražském klubu Futurum slavíme 10 let naší DM B-Sides special party, a tak se v novém videoseriálu ohlížíme za kariérou Depeche Mode ve čtrnácti zastaveních... Přelom 80. a 90. let pro Depeche Mode znamenal výstup na vrchol - album Violator se stalo jejich nejúspěšnějším v historii...Další díly videoseriálu "14 alb - 14 zastavení"
„Když jsme rozeslali videoklip Personal Jesus do televizí, myslím že to byla MTV, které vadil, a následně vystřihli záběr na koňský zadek, poté co je tam to velké dýchání. Nevím jestli se Anton pokoušel být úmyslně perverzní, ale mám pocit že v tomto případě šlo spíš o náhodu. Tyhleti televizáci viděj věci dost podivně!“ (MARTIN GORE)

"Prdele jsou pro americkou televizi nepřijatelné. Je ale v pořádku, když někomu vystřelíš mozek z hlavy. Nedokážu vysvětlit, co se děje v hlavách cenzorů. Paradox cenzury spočívá v tom, že většinou přesně té věci kterou chce potlačit, přinese největší popularitu." (ALAN WILDER)
Ve výběru videí z roku 1990 uvidíme Depeche Mode rozjímající nad vírou, smyslem textů, otevřený rozhovor pro reportéra ze Sovětského Svazu, a samozřejmě davovou hysterii fanoušků, která tehdy dosáhla vrcholu.

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků