Soutěž PHOTOGRAPHIC


Vyhlašujeme další soutěž pro tvořivé fanoušky. Opět se vše točí okolo fotografií, jenže tentokrát trošku jinak, fotoaparát nebudete potřebovat…Na internetu existují tisíce různých fotografií Depeche Mode, at už promo fotky, záběry z koncertů, nebo různá fota fanoušků… Najdou se i hodně zajímavé, někdy až bizarní momentky, které přímo svádí k okomentování – a právě takové zde budou hrát roli.


Takže – soutěžní úkol zní :


Pošli nám libovolnou fotku Depeche Mode,a vymysli k ní vtipnou hlášku.


Pro lepší pochopení uvádíme pár příkladů :Podmínky soutěže :

  • Na fotografii musí být minimálně jeden z členů Depeche Mode (Alana i Vince také počítáme).

  • text nemusí být nutně vtipný – může být i jiným způsobem zajímavý.

  • text může obsahovat i dialog více osob (např. jako bublinový comics).

  • jeden soutěžící může zaslat maximálně 2 různé fotografieVaše fotky a komentáře k nim posílejte na email : sin101 (at) s­eznam.cz . Uvedte jako předmět : PHOTOGRAPHIC.


Uzávěrka soutěže je 20.9. 2008. Vyhlášení výherců a předání cen proběhne 27.9. v rámci Black Faith Party III. v pražském klubu ARENA. Vše proběhne opět stejným způsobem, jako v předchozí soutěži BONG 2008 – návštěvníci party budou pomocí hlasovacích lístků hodnotit, která fotka se jim nejvíce líbí, a prvních 5 soutěžících s nejvyšším počtem hlasů obdrží věcné depešácké ceny. Dalších pět cen pro ostatní návštěvníky bude vylosováno z hlasovacích lístků.

A co vlastně můžete vyhrát? Očekávejte podobnou kolekci cen, jako minule, jen s jinými motivy…Velkou zásobu fotek najdete například na tomto webu v rubrice Fotky , anebo na diskusním fóru v oblasti DM – Foto, Video


Těšíme se na vaše příspěvky!


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


pepa :

17. dubna 2008, 22:52     

Myslíte,že se to dá stihnout do září 2007???


sinus :

18. dubna 2008, 00:14     

Pardon, samozřejmě září 2008 :). Již opravuji, dík za upozornění.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků