Petice za Precious


  (10.07.2006)


Mnozí z vás jistě znáte spolek fanoušků, a vášnivých sběratelů Depeche Mode, který se soustředí okolo stránek www.depmod.com. Tyto stránky jsou současně asi nejucelenější diskografií všeho, co kdy oficiálně Depeche Mode vydali – a to včetně všech formátů, vydání pro různé země apod. Nyní vyhlásili zajímavou akci. Cílem je pokusit se přemluvit vydavatelství Mute, aby vydalo singl Precious i v sedmipalcové verzi…


Na diskuzním fóru na zmíněných stránkách píší směrem k Mute tento dopis :Milé vydavatelství Mute/Emi a lidé z managementu Depeche Mode!

My, sběratelé z celého světa si dovolujeme vznést přátelskou prosbu o doplnění sedmipalcové série k albu Playing The Angel, a vydání „7“ Picture Discu k singlu Precious. Můžete si být jistí, že každý z nás si koupí jednu i více kopií, v zájmu podpoření tohoto projektu.

Děkujeme.Pokud se chcete přidat svým podpisem, tak máte dvě možnosti :


1. zaregistrujte do tohoto fóra a napište příspěvek, že si tento Precious koupíte, popřípadě kolik kusů. (Stačí např. : I Agree, a will buy 1× ).
2. Nemusíte se registrovat, a napište svůj vzkaz rovnou. V tomto případě ale udejte své jméno a lokalitu, kde bydlíte (stačí město a stát).


přímý odkaz na fórum
-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků