Oceán pokřtí reedici v pražském Matrixu


V sobotu 5. listopadu vystoupí Oceán na každoročním setkání svého fanclubu v pražském klubu Matrix, a pokřtí zde svůj (staro)nový nosič, který bude kromě remasterovaných starých skladeb obsahovat i tři nové bonusy navíc...
Na rozdíl od loňského srazu, kde Oceán vystoupil poprvé po 18 letech s pouhými třemi skladbami, a nastartoval tak svůj comeback, předvede letos plnohodnotný koncertní set. Kromě samotného vystoupení pokřtí v Matrixu také reedici své desky 2 ½, nazvanou 2 ¾, a uvede ji do prodeje. Celá akce začíná ve 20:00 a po koncertě bude následovat tradiční oceánská afterparty s DJs a videoprojekcemi.

„Loňské vystoupení byl velký průlom, to kratičké vystoupení byl jen takový pozdrav fanouškům. Byli jsme zvědaví, jestli tradiční posluchači Oceán v nové podobě vůbec přijmou, a nakonec to byl zatím můj nejeuforičtější zážitek s Oceánem vůbec. Moc se na koncert těším a doufám, že to bude podobné jako loni,“ vzkazuje nová zpěvačka Jitka Charvátová.

Jak už název reedice 2 ¾ napovídá, deska bude oproti své původní verzi rozšířena o 3 dosud nevydané nebo přepracované skladby, a to slavnou Vždyť stačí, která v podání Petra Muka existuje pouze v koncertní verzi, Vidiny, původně z repertoáru undergroundového projektu Fiction, a přepracovanou oceánskou skladbu Nic blíž, nic dál. Všechny „nové“ skladby budou na desce k poslechu v podání zpěvačky Oceánu Jitky Charvátové, která se po Petru Mukovi stala novým hlasem skupiny.

Vydání reedice 2 ¾ budou věnovány i ostatní koncerty Oceánu letos na podzim.

TERMÍNY PODZIMNÍCH KONCERTŮ OCEÁNU:

5. 11. Praha – Matrix
11. 11. Pelhřimov – Strangefest
16. 11. Vsetín – DK Vsetín
17. 11. Trnava – Artklub
8. 12. Plzeň – Anděl Café
9. 12. Mariánské Lázně – Na Rampě


Více informací:

ocean.wz.cz

facebook.com/skupinaocean


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků