Nové album Recoil : subHuman


Alan Wilder na stránkách Shunt uveřejňuje oficiální informaci o novém albu projektu Recoil. Prozrazuje název alba, předběžné datum vydání, i něco o charakteru alba. Překlad zprávy je v článku…Po šesti letech odpočinku se vrací zpátky hudebník/producent Alan Wilder s pátým studiovým albem Recoil. Jeho název je „subHuman“ (výraz pro „podřízeného, či podřadného člověka“). Předběžné datum vydání je 2.července 2007.

subHuman bude dostupný v těchto formátech : na CD, v limitované edici na vinylu, a také ve sběratelské DVD edici, jenž bude obsahovat klasickou stereo nahrávku, 5.1 Surround Sound nahrávku, a bonusy z nahrávání alba. Navíc ještě bude toto DVD obsahovat všechny videoklipy, které projekt Recoil v minulosti natočil.

Na novém album přizval Recoil ke spolupráci bluesmana Joe Richardsona jehož naléhavý způsob zpěvu je podtrhnutý kytarou a harmonikou. Joe se narodil v jižní Luisianě (USA), a strávil dlouhý čas v prostředí odvrácené strany života v New Orleans. Může nám tedy nabídnout unikátní komentář k věcem, které viděl a slyšel – ke konfliktům, náboženství, věznění, i o svých vnitřních bojích.

Britská zpěvačka Carla Trevaskis, píšící i své vlastní věci (pro Recoil napsala dvě písně), přináší svůj výrazný rozsah, a udává subHumanu tempo. Má za sebou spolupráci s umělci : Fred de Faye (Eurythmics), Cliff Hewitt (Apollo 440), Dave McDonald (Portishead).

Wilderova schopnost míchat rozdílné hudební styly často s kontroverzními tématy, nám přinese album s komplexními zvukovými obrazy, a širokým dynamickým rozsahem. subHuman nám pokládá otázky během nichž hledáme sami sebe, uvolňuje myšlenky o tom, co nás dělá lidmi, a také, což je podstatnější – pátrá po tom, co nás vede k tomu podřizovat si druhé – někdy s hodně brutálními následky.

Všichni jsme „podlidé“ v Něčích očích…


Text : Shunt
Překlad : -sin- © Depeche CZ    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Larrysbride :

22. dubna 2007, 23:32     

Až v čeervenci? :o(


Sephiroth :

23. dubna 2007, 00:16     

tak já se hned kouknu na Amazon.com a poslechnu si ukázky… Pak se rozhodnu zda koupit či nekoupit :) Už je pro ten bonusovej materiál to není na škodu :))


sinus :

23. dubna 2007, 00:17     

Mě lákají ty všechny klipy Recoil…Sice jich pár mám, ale ne v plné kvalitě…

Rozhodně to považuju za (pro mě) smysluplnější investici, než si koupit Best Ofku…


deepspace101 :

23. dubna 2007, 02:07     

Hehe, to jsem přesně čekala, že vyjde i DVD se všemi klipy. Ale určitě to vítám, na CD mi to moc nevyhovuje.


kristyna :

23. dubna 2007, 08:09     

Pekne,asi si to poslechnu.Ale to DVD,uz jsem cekala nejakej koncert a ono ZASE nic…to je skody tohleto!

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků