Koncert v Izraeli bez překvapení


Depeche Mode dnes odehráli svůj první řádný koncert Tour Of The Universe na půdě Tel Avivu, před vyprodaným Ramat Gan Stadium s kapacitou 47 000 diváků...Izraelští fanoušci jsou známí svým dobře organizovaným fanklubem, který při minulém turné vyrazil několika autobusy i k nám pod pódium do ČR. Letos slavili příjezd Depeche Mode skutečně velkolepě - již od pátku, na dvoudenní warm-up party.

Depeche Mode do Tel Avivu přiletěli již ve čtvrtek, ubytovali se v hotelu Hilton, kde byli později k dispozici novinářům na tiskové konferenci. Hotel byl doslova obklopený fanoušky, fotografy či novináři.

"Byli jsme z tohoto místa trošku nervózní, protože jsme zde minule museli zrušit naše vystoupení. Ale jsme rádi že jako odpověd přišel vyprodaný koncert", sdělili novinářům Andy s Davidem. Rovněž prozradili, že odehrají okolo sedmi písní z nového alba - což ovšem při znalosti playlistu z Lucemburska již není překvapením.

Koncert doprovázela četná dopravní i bezpečnostní opatření, které se týkaly i doprovodu kapely během jejich pobytu v Tel Avivu. Na stadioně panovaly stavební práce již od konce týdne - stavba pódia vyžaduje delší čas.

Koncert proběhl bez překvapení - s totožnou skladbou písní jako v Luxembourgu. I když jistou perličkou byl hromadný zpěv fanoušků Davidovi Gahanovi k narozeninám, které vycházely na sobotní datum. Rovněž se prokázalo, že projekce k písní Strangelove je natolik eroticky odvážná, že v Tel Avivu byla lehce "zcenzurovaná".


Příjezd do Izraele (ynetnews.com)

Depeche Mode na procházce v Izraeli - 1

Depeche Mode na procházce v Izrael - 2

Video z koncertu + fotky z ynet.co.il

Tisková konference


TV News


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


jk-82 :

11. května 2009, 00:44     

Fletch byl docela v poho na to že mu dnes zemřel otec.


sinus :

11. května 2009, 09:02     

několik pěkných fotek a video (TV reportáž) :

http://www.ynet­.co.il/…3693,00­.html


sinus :

12. května 2009, 11:00     

Report z ihned.cz :

http://ihned.cz/…rvna-v-praze

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků