Hráčská "kuchyně" Alana Wildera & Paula Kendalla


Z některých vystoupení Alana Wildera a Paula Kendalla se naskytly fotky nabízející zajímavý pohled do hráčské kuchyně obou protagonistů. Kromě notebooků a klasického DJ mixu vidíme i různá tlačítková pole sloužící pravděpodobně ke spouštění připravených samplů, syntezátor Korg řady MS10 (či 20), a nechybí ani malé klávesy…

V rozhovoru pro polský fan-web Recoil přišla krátce řeč i na technickou notu…:Alane, takže se dá říct že tvůj notebook s programen Ableton Live nahradí všechny ty stojany se „staromódními“ syntezátory, samplery, sekvencery, efektovými procesory, bicími automaty a dalšími zvukovými moduly…? Víš, někdo řekl, že hrozí nebezpečí, že při začátku koncertu zmáčkneš jednoduše tačítko „start“ a poté si půjdeš zamastit na Facebook FarmVille :)

Kdepak. Samozřejmě mám v úctě všechna ta starší zařízení, ale to co používáme při prezentaci má výhodu, že zabere minimální prostor – vše je snadno přenosné a velmi univerzální. Některé věci si půjčujeme v každém městě, takže s sebou nemusíme tahat veškeré vybavení. Tak třeba dneska jsme to ocenili – plahočili jsme se autem z Británie do Budapesti (kvůli zrušení letu způsobeného sopečným prachem), a v autě máme prostor tak akorát pro nás a naši techniku.

Všiml jsem si že v Berlíně jste používali Moog, a na dalších akcích vám dělal společnost syntezátor Korg. Co přesně ovládají tato zařízení?

Ze syntezátoru který mám na jevišti používám hlavně základní funkce filtrů/rezonancí. Spíš ho využívám k přenosu audio signálu posílaného z notebooku, než k vytváření vlastních zvuků.Pridat.eu


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Somebody :

4. května 2010, 17:49     

Jezis… ze pry „zamastit si na Facebook farmville“ ROFL


Leantris :

4. května 2010, 23:41     

heh, Alan má rozkošnou dceru :))


sinus :

5. května 2010, 09:36     

Nejsem si úplně jist zda je to zrovna jeho dcera… Netuším co má za potomky, moc to nesleduju. Může to být i nějaká fanynka, nebo potomek některých fanoušků…;)

Wildero-filové, upřesněte, pokud víte :)


dangerous :

5. května 2010, 11:12     

samozřejmě to není Alanova dcera, jeho dceři Paris bude 15 let.


Somebody :

5. května 2010, 14:49     

Tak tak. Neni to jeho dcera.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků