Hráčská "kuchyně" Alana Wildera & Paula Kendalla


Z některých vystoupení Alana Wildera a Paula Kendalla se naskytly fotky nabízející zajímavý pohled do hráčské kuchyně obou protagonistů. Kromě notebooků a klasického DJ mixu vidíme i různá tlačítková pole sloužící pravděpodobně ke spouštění připravených samplů, syntezátor Korg řady MS10 (či 20), a nechybí ani malé klávesy…

V rozhovoru pro polský fan-web Recoil přišla krátce řeč i na technickou notu…:Alane, takže se dá říct že tvůj notebook s programen Ableton Live nahradí všechny ty stojany se „staromódními“ syntezátory, samplery, sekvencery, efektovými procesory, bicími automaty a dalšími zvukovými moduly…? Víš, někdo řekl, že hrozí nebezpečí, že při začátku koncertu zmáčkneš jednoduše tačítko „start“ a poté si půjdeš zamastit na Facebook FarmVille :)

Kdepak. Samozřejmě mám v úctě všechna ta starší zařízení, ale to co používáme při prezentaci má výhodu, že zabere minimální prostor – vše je snadno přenosné a velmi univerzální. Některé věci si půjčujeme v každém městě, takže s sebou nemusíme tahat veškeré vybavení. Tak třeba dneska jsme to ocenili – plahočili jsme se autem z Británie do Budapesti (kvůli zrušení letu způsobeného sopečným prachem), a v autě máme prostor tak akorát pro nás a naši techniku.

Všiml jsem si že v Berlíně jste používali Moog, a na dalších akcích vám dělal společnost syntezátor Korg. Co přesně ovládají tato zařízení?

Ze syntezátoru který mám na jevišti používám hlavně základní funkce filtrů/rezonancí. Spíš ho využívám k přenosu audio signálu posílaného z notebooku, než k vytváření vlastních zvuků.Pridat.eu


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Somebody :

4. května 2010, 18:49     

Jezis… ze pry „zamastit si na Facebook farmville“ ROFL


Leantris :

5. května 2010, 00:41     

heh, Alan má rozkošnou dceru :))


sinus :

5. května 2010, 10:36     

Nejsem si úplně jist zda je to zrovna jeho dcera… Netuším co má za potomky, moc to nesleduju. Může to být i nějaká fanynka, nebo potomek některých fanoušků…;)

Wildero-filové, upřesněte, pokud víte :)


dangerous :

5. května 2010, 12:12     

samozřejmě to není Alanova dcera, jeho dceři Paris bude 15 let.


Somebody :

5. května 2010, 15:49     

Tak tak. Neni to jeho dcera.


Aly :

3. srpna 2018, 17:55     

Hello there,

My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at depeche.cz promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ?

We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
.
If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

Thanks,
Aly

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků