Fotky z Meet & Greet, 23.1. 2006


Jeden z návštěvníků místního diskusního fóra – Vincent HS, nám poslal zajímavé fotografie z Meet & Greet (tedy setkání kapely s fanoušky), které probíhalo před koncertem Depeche Mode v Sazce Aréně v lednu 2006. Prohlížecí galerii těchto fotek najdete v článku…
„Loni těsně před koncertem v Sazka aréně jsem měl to štěstí být na Meet & Greet. Bylo to fajn, akorát se to seběhlo hrozně rychle. Andy podával ruku trochu stylem leklá ryba, ale o to vřeleji působil stisk Martina a Davida. Dopředu jsme byli upozorněni že nebudou dávat žádné autogramy, takže jsem boklet PTA žmoulal v kapse zbytečně…“


Odkaz na fotogalerii
Vincent HS    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Larrysbride :

6. dubna 2007, 13:28     

Moc moc pěkný! Něco takovýho zažít já, tak asi omdlím… Asi určitě.


trevor20 :

6. dubna 2007, 13:55     

Congratulions,to musel bejt super zážitek ale ten Peta Muků mi tam nak nesedí :))


kverula :

6. dubna 2007, 14:16     

Dave se mi zdá na těch fotkách nějakej odtažitej. Zato Martin a Fletch jsou vysmátý :)) Mimochodem, autor Vincent HS je kde?


Ivan V. :

6. dubna 2007, 14:20     

Díky za fotky. Ten vysokej depešák v křiváku (z té 1.skupiny lidí) stál pod pódiem vedle mě. Hmmm, fakt všem závidím, co měli tu možnost se s DM setkat osobně. O Mukovi jsem nevěděl, že byl taky na meet & greet. Vzpomínám si, že v roce 2001 se s DM fotil Martin Kocián z Lunetic a asi v r. 1998 si s Gorem povídal i Miro Žbirka.


Aniq :

6. dubna 2007, 14:38     

Určitě super nezapomenutelnej zážitek!!!
Taky jsem netušila, že tam byl i Muk, ale hodně našich celebrit se s DM setkalo, co vim, tak i Tereza Pergnerová s nima dělala kdysi dávno nějaké rozhovory.


Larrysbride :

6. dubna 2007, 15:07     

Nj… Celebrity se holt dostanou, kam si zamanou… :-/


fan4dm :

6. dubna 2007, 15:47     

Jj je to super. Taky bych se s nimi rád někdy potkal. Dnes už bych to myslím rozdejchal relativně v poho, ale před 10ti lety by to se mnou asi šlehlo :o)
Njn, celebrity se dostanou snadno všude. Podle mě aby se člověk dostal na podobné setkání tak musí mít buďto obrovský štěstí nebo dobrého známého na tom správném místě. :o)


Larrysbride :

6. dubna 2007, 15:49     

a jak se tam naši „vyvolení“ vůbec dostali?


VincentHS :

6. dubna 2007, 17:09     

Ahoj,jen abych upřesnil některé věci.
Bylo to doopravdy ohromné štěstí se tam dostat. M & G pořádala firma, se kterou již dost let spolupracuji a tohle byla něco jako odměna za dobrou spolupráci. Věřím, že když je nějaká kapela pro Vás více jak 20 let číslo 1, tak byste si to také nenechali ujít. Jak se tam dostali ostatní nevím, ale za sebe můžu říci, že jsem díky své práci také něco v ČR něco pro DM a jejich fandy udělal. I když to není nikde moc vidět.

Petr (Muk) měl pro Marta své tehdy aktuální CD, ale ani nevím, zda mu ho nakonec dal, protože mi přišlo, že měl také docela trému a oni prý tyhle věci dost neradi přijímají.
David se mi nezdál vůbec odtažitý, dokonce trochu laškoval s přítomnými děvčaty a na fotkách je drží v pase, i když to asi není moc vidět. :-)
Nejspíš má ale David na turné samostatnou šatnu, protože přicházel odjinud než Fletch a Mart. Už holt nejsou spolu na hromádce jako za časů 101. :-)

for Kverula: Já jsem to klečící vykulené mezi Andym a Davidem (1.skupina), ale to není moc důležité. Měl jsem ten den hroznou honičku v práci, a tak jsem se na to nestihl ani psychicky ani zevnějškem vůbec připravit. Dopadlo to tedy tak, jak to dopadlo.


REL :

10. dubna 2007, 11:43     

Pekne, az na image nekterych… Sorry, no… Ja mam takovy pocit, ze se furt foti s nima stejni lidi…. Njn… Doporucila bych se taky oblict jako depesak a ne jak cundrak u taboraku. Shrnuto… Proste bych na te fotce vypadala s nima lip, no :-))) A spoustu jinych lidi, co by si setkani s nima vazilo… A cela ta fotka by vapadala lip :-))) Uz mam takovy pocit, kdyz je vidim na fotkach s „fanouskama“. Papa, REL

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků