Depeche Mode v roce 2008


Andy Fletcher v minulosti již několikrát na zvídavé otázky fanoušků i médií zmínil, že Depeche Mode pravděpodobně nastoupí na jaře do studia s natáčením nové desky. Pojďme si shrnout nejpodstatnější informace za uplynulý týden...23.11. - Bratislava

Fletch sdělil slovenským DM stránkám, že nástup Depeche Mode do studia bude pravděpodobně v březnu 2008 a popřel informace o Davidově eventuelním sólovém turné. David má prý napsáno "hodně skladeb".
24.11. - Budapest

(informace od fanouška - neuvedl zdroj, takže berte s rezervou) :

"Chystáme se udělat nové album, ale Dave si ještě není jistý"

"Martin je zpět v Santa Barbaře a píše písně. Zatím jich má patnáct. Právě jsem jich několik poslouchal a zní velice dobře!"

"Martin píše neuvěřitelně rychle - je nyní velmi kreativní. Takhle rychle a takhle dobře nepsal od dob Black Celebration."

"První setkání máme v lednu 2008, jen David zatím neví."

"Album budeme nahrávat možná v Santa Barbaře, nebo v Londýně. Začneme s tím v únoru až březnu 2008. Na turné bysme mohli vyrazit snad už v říjnu 2008, ale nic není zatím jisté."

"Chtěli bychom na turné navštívit země, kde jsme mockrát nebyli... Máme za sebou třeba mraky koncertů v Německu a Itálii, a těchto zemí jsme tak trochu přesycení..."
30.11. - Tel Aviv

Andy Fletcher vystoupil 30.11. v Tel Avivu se svým DJ setem, a v souvislosti s tím odpovídal novinářům na mnohé otázky. Právě zde poprvé tyto informace pronesl na více oficiální úrovni :


- Depeche Mode mají nastoupit do studia okolo února/března 2008

- K albu pojedou světové turné, které začne pravděpodobně zkraje roku 2009

- Martin má podle Fletchových slov 14 hotových písní (respektive jejich demo podobu), které zní "velmi elektronicky" . Je velmi pravděpodobné že Dave přispěje na album několika písněmi.

Video rozhovor    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Favourite Slave :

1. prosince 2007, 12:04     

Výborné zprávy, jsem moc zvědavý jak nové album bude vypadat a s vydáním do konce 2008 jsem nepočítal ani v nejtajnějších představách… Snad to vyjde:)


sinus :

1. prosince 2007, 15:08     

Martin že napsal 14 demo písní? Tolik snad nenapsal zatím ještě na žádné album :). Co se děje…? :))

Jen pevně doufám že kvantita nezabíjí kvalitu…Aspon budou mít velký výběr – spolu s Davidovým „velkým počtem“ songů.


Ivan V. :

1. prosince 2007, 15:31     

Parádní zprávy! Počítal jsem, že DM půjdou do studia nejdřív tak na podzim 2008 a že album bude vydáno na jaře 2009. Kdyby to tak bylo, jak Fletch říká, bylo by to super!
A Mart se pěkně rozepsal. Možná to bude také tím, že úplně přestal s pitím alkoholu. Uvidíme jak se to celé bude dál vyvýjet… :-)


pampelinka :

2. prosince 2007, 22:21     

No to je výborná zpráva.¨No Martin je borec a určitě v jeho písničkách spatříme spoustu tajemna,boles­ti,negativ.Ta­ké by stálo za to,aby Martin nechal rozvinout talent Davea.Píseň Suffer Well nemá chybu.Doufám,že se také dočkáme koncertu v Česku.No máme se na co těšit


fan4dm :

3. prosince 2007, 10:28     

Místo Německa a Itálie by mohli „dát“ alespoň dva koncerty v ČR. :o)
Osobně bych byl raději pro dva koncíky ve Sportovní hale než jeden v Sazce. Anebo by bylo fine jeden koncert v Praze a druhý v Brně nebo Ostravě. ;o)


sinus :

3. prosince 2007, 11:13     

Na fóru Home padl nápad – což takhle dvojalbum? Prostě dva disky s hodně písničkama a hodně bonusama :)))


dangerous :

3. prosince 2007, 11:19     

vtip byl v tom, že na prvním disku by byly ty nejlepší skladby, a na druhém béčka… resp. skladby od Davea: )))


sinus :

3. prosince 2007, 11:31     

to by ale DM porušili svou zásadu : jejich „béčka“ byly většinou výborné věci…:). Ale myslím, že když mohli vydat dvojalbum i Guns'n'Roses, mohli by i DM…bylo by to něco nového, neotřelého – konečně by své fanoušky opravdu překvapili ;)


fan4dm :

3. prosince 2007, 12:45     

Taky bych rád bych zase někdy slyšel live hlavně starší „béčka singlů“, jako FOTW, případně My Joy, Sea Of Sin, Happiest girl, apod.


Šnek production :

5. prosince 2007, 00:59     

Uááá, úplně se mi rozbušilo srdce! Zvlášť u tý věty, že tak rychle a dobře nepsal od Black Celebration…BC mám nejradši! Tak on úplně přestal s pitím, jo? To ráda slyšim:-) Kde jste to četli?


Alizza :

5. prosince 2007, 21:52     

No len nech je to pravda… Ale ak ano, tak asi umriem od netrpezlivosti, ze co to uz len bude :)


allessan :

6. prosince 2007, 01:13     

no já jsem trochu dojebaný jsem si mysle,že ve studiu už dávno sedí


Lukas :

7. prosince 2007, 22:47     

no supr a pak už jen valit na koncert

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků