Dave Gahan pracuje na filmové hudbě


Jak postupně prozrazuje instagramový profil 18 Bleecker Films, Gahanovic rodina právě pracuje na realizaci filmu s názvem "Matilda". Mělo by se jednat o krátké drama...Režie se chopil Daveův syn Jimmy, který studuje filmařinu, a scénář pochází z pera Jennifer. Hudbu k tomuto filmu bude produkovat samozřejmě taťka: Dave Gahan. Toto potvrzuje i prvotní záznam ve filmové databázi IMDB

Když uděláme krátkou exkurzi do minulosti, tak to vlastně není zase takové překvapení. Pokud Daveovi občas v rozhovoru někdo položil otázku, zda by ho chtěl dělat filmovou hudbu, připouštěl, že by ho to zajímalo. V období okolo alba Hourglass dokonce zmiňoval, že ho to lákalo, a byl v tomto směru v kontaktu s argentinským producentem Gustavo Santaolallou - nicméně z toho nakonec sešlo, když se začal věnovat opět kapele.

V historii padlo i několik nabídek ke hraní - tu nejznámější popsal Dave reportérovi italského deníku Reppublica :

Davide, nepřemýšlel jsi někdy, že by sis zahrál ve filmu?

Dave: Někdy ano. Nejvíc lituju jedné příležitosti, která se mi naskytla ještě v době, kdy jsem žil v Los Angeles, o hodně let zpátky. Navrhli mi malou roli ve filmu, který dělal tehdy ještě začínající režisér. Jmenoval se Quentin Tarantino. Jednalo o film Pulp Fiction, a o roli lupiče v restaurantu, kterou nakonec ztvárnil Tim Roth. V té době se mi občas snažili nabídnout nějakou roli. Ale většinou to nebylo nic pro mě. Ale když tak teď vzpomínám na tu nabídku, říkám si : Možná jsem to měl vzít!A jak bude vypadat hudba k filmu Matilda? Více bychom měli vědět (podle slov Jimmyho) již v říjnu tohoto roku.


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků