Čeká nás rušný rok...? :)


Server HOME přináší několik zajímavých informací, i když ne oficiálně potvrzených. První jsou detaily ohledně dlouho očekávaného live DVD z Tour of the Universe, které spatří světlo světa co nevidět : již počátkem listopadu, a další zprávy naznačují vydání remixového alba na příští rok…






TOUR OF THE UNIVERSE, BARCELONA (THE FILM)

Titul přijde do evropských obchodů počátkem listopadu, konkrétně v Německu 7.11. a 10.11. ve většině ostatních zemí. Dle informací HOME by se měl vyskytnout v následujících formátech :


Standard DVD edition (1DVD, 2CD)
Deluxe DVD edition (2DVD, 2CD)
Blu-ray Edition (2Blu-ray discs)


Dále se v článku uvádí oficiálně zatím nepotvrzené informace o obsahu balení : kromě samotného koncertu by mělo obsahovat 40 minutový dokument, Corbijnovy tour projekce, záběry kapely ze zvukových zkoušek v New Yorku, a čtyři poslední videoklipy.


Nepřímou cestou, z Pet Shop Boys fóra se dostává ven informace, že Depeche Mode (respektive vydavatelská firma) zadávají práci remixérům, na chystanou kompilaci jenž je na pořadí příští rok. Souvislost s Pet Shop Boys je ta, že na albu by se měl objevit jeden remixér, který v minulosti mixoval právě „Kluky ze Zverimexu“.

A aby toho nebylo málo, hodně se spekuluje o možné další sólové tvorbě Davida Gahana, neboť jeho spoluhráč z Paper Monster Tour, Martyn Lenoble potvrdil, že píše písně společně s Christianem Eignerem. To sice třeba nemusí vůbec souviset s Davidem, ale nikdy neříkejme nikdy…

Čeká nás tedy rušný rok? Uvidíme…:)



-sin-









    Zpět na hlavní stránku



     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.




Výpis všech článků