Anton Corbijn točí další film


Anton Corbijn natočil před třemi lety svůj první celovečerní film „Control“, který na nezávislé scéně slavil poměrně slušné ohlasy. To ho pravděpodobně nadchlo natolik, že se chystá do kin jeho další film. Jeho natáčení bylo odstartováno v září 2009 v Itálii. Tentokrát jde o akční drama o zapeklitých osudech nájemného vraha, jehož ve filmu ztvární George Clooney…

Dle informací ze serveru ČSFD by se měl film v českých kinech objevit 11.listopadu 2010. Již nyní je dostupná anotace filmu :Sám mezi vrahy, Jack (George Cloney) je mistrem svého oboru, je nájemným vrahem. Poté, co se jeho práce ve Švédsku nepovede, nevypadá to pro tohoto Američana dobře… celý text na csfd.cz.Zajímavostí filmu je, že pro roli Mathilde se na konci castingu rozhodovalo mezi Theklou Reuten a Aňou Geislerovou. Režisér poslal ukázky s oběma herečkami Georgy Clooneymu, který do role vybral Theklu Reuten.


Na těchto stránkách můžete shlédnout trailer k filmu.


Pridat.eu


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


vitason :

5. května 2010, 17:03     

Scénář a zápletka zní dost béčkově… Ale třeba tomu Anton dá kouzlo svým specifickým přístupem. Nebo možná ne. No uvidíme.


Somebody :

6. května 2010, 13:29     

Teda, Clooney si mohl jeste vybrat, jaka herecka s nim bude hrat. Tak to je zajimavy.
Beckove? Jezis:D:D… Koukam, ze skoro vsechno tedka zni beckove. Jsem na to dost zvedava, Anton ma talent:)


sinus :

6. května 2010, 14:22     

No, soudy si nechám po shlédnutí filmu. Ovšem trailer poodhaluje, že se se asi hodně nabažíme zajímavé kamery – hry světla a stínů, různé filtry a rozostření…Které důvěrně známe ;) Control byl černobílý, ted to bude s barvama.


deepspace101 :

6. května 2010, 21:33     

Doufám, že to uvedou kina v celé ČR. Nechce se mi zase čekat, až se to někdo uráčí vydat na DVD.


sinus :

7. května 2010, 15:52     

deepspace101 : v USA má film premiéru 1.září, a k nám by měl dorazit 11.listopadu. Takže oproti Control, kdy to dorazilo s více než ročním zpožděním je to slušný výkon :). Tak snad to nepojebou dabingem, radší bych původní verzi titulky.


Somebody :

8. května 2010, 01:47     

dabing neni zase tak hroznej, ten ceskej. Tak co zase mate:D:D (sem tam se nepovede, ale tak… je to fakt jen sem tam)


sinus :

8. května 2010, 16:29     

existují výjimky…třeba Red Dwarf, nebo Simpsonovi jsou pro mě o 100 procent lepší s CZ dabingem, než v originále…Taky někdejší zlatá generace dabérů (Filipovský, Moravec) stála za to… Ale v poslední době ve většině případů upřednostňuju původní verzi…


Somebody :

9. května 2010, 13:56     

No, doufam, ze jsi slysel dabing ostatnich zemi, abys rekl, ze ten cesky je spatny:D

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků