17.01. - LievinZ ohlasů v médiích :

Depeche Mode ve Sportovním Centru zelektrizovali tisíce fanoušků. V úvodu koncertu dali najevo, že ctí věci z nové electro-popové desky. Dave Gahan začíná zpívat a spolu s ním 11 000 přítomných fanoušků.

V horní části tribuny dva rodiče (věkem blížící se k padesátce) přivedli svého asi patnáctiletého syna. Matka vypadá jako by strčila prsty do zásuvky, spolu s manželem zpívají a tančí s neutuchající energií. Dospívající ratolest stydlivě sedí a pozoruje své rodiče v úžasu. Hala zpívá za červených světel "všechno je špatně!"

Gahan se docela slušně rozehřál, a dává si pauzu, zatímco nastupuje druhý hlas kapely Martin Gore. Zpívá jen za zvuků kláves, které zní jako echo za jeho naléhavým hlasem. Insight a Home uklidňuje publikum, které se oddává pouze doprovodnému zpěvu. Po doznění druhé písně přichází Dave Gahan a stále diriguje fanoušky ke zpěvu. Koncert pokračuje.

"Slova jsou zbytečná, dokáží jen ubližovat..." zní halou, a Enjoy The Silence probouzí v hale hotovou hysterii. Mladík konečně vstává s přidává se k tanci se svou matkou a otcem. Tenhle song je jednomyslně přijímán všemi. Depeche Mode spojují generace...

avoixdunord.frDalší článek (francouzsky) :

nordeclair.fr


FOTKY

VIDEASetlist :


In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
World In My Eyes
Insight
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

One Caress
Stripped
Behind The Wheel
Personal Jesus


Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


sinus :

17. ledna 2010, 22:44     

Při In Your Room Fletch údajně baští mrkev :)) (psali na foru Home)

Přidej komentář :

Toto není spam.