14.11. - LisabonPortugalsko má s koncerty Depeche Mode docela smůlu. Při Touring The Angel byl koncert v Lisabonu zrušen (resp. přeložen) kvůli nezajištění určitých podmínek ze strany pořadatelů. Při letošním Tour Of The Universe měla kapela zavítat pro změnu do Porta, které však bylo rovněž zrušeno, tentokrát kvůli svalovému zranění zpěváka. V sobotu 14.11. však 20 000 diváků v Lisabonu o koncert nepřišlo. A jako bonus si Martin připravil další překvapení, 15 let nehranou baladu One Caress, s klasickými smyčcovými aranžemi.


Z recenze Gonçalo Palma (cotonete.clix.pt) :

...Říká se že stroje jsou neomylné a nikdy nezklamou. Depeche Mode by se dali přirovnat k něčemu podobnému. Drží se pečlivě nalajnovaného scénáře, obrazy se opakují koncert od koncertu, ba dokonce turné od turné - jako v případě slavného mávání při finále Never Let Me Down Again.

Dave Gahan je velmi otevřený umělec - kdykoliv je na jevišti, vyzývá všechny k pozornosti. A nepotřebuje k tomu nějaké proslovy, raději komunikuje s diváky prostřednictvím hudby. Jeho kolega, multi-instrumentalista a glamová Popelka Martin Gore se zase stává středem pozornosti při svých vokálních sólech. Andy Fletcher je zase zdatný roztleskávač, schovaný za klávesami. Nic nového pod sluncem...Další recenze (portugalsky) :

cotonete.clix.pt
destak.pt
palcoprincipal.sapo.pt
FOTKY

VIDEANovinka v playlistu : One Caress

Setlist :

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
A Question Of Time
Precious
World In My Eyes
Fly On The Windscreen
Sister Of Night
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
It's No Good
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again


One Caress
Stripped
Behind The Wheel
Personal Jesus


Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.