03.11. HannoverZ ohlasů v médiích :

Dvě hodiny elektronického pekla! Depeche Mode doslova zaútočili na své fanoušky v hannoverské TUI Aréně.

Houkání sirény a bílé světlo! Na jeviště vystupuje tvor v blyštivém stříbrném sci-fi obleku, kryjte se! A pak... vše v pořádku. Žádná loď vetřelců nechce pochytat pozemšťany v TUI Aréně a dělat s nimi experimenty, dnes není Den kdy se zastavila Země. To jen kytarista (a příležitostný klávesista) Depeche Mode, Martin Gore má poněkud excentrický oděv. A britská kapela odpaluje koncert písní In Chains.

Ach ano, samozřejmě "Řetězy". Ty jsou v popové muzice od dob "Chains Of Love" od Cookies. Dave Gahan, v obleku černém jako uhel, zpívá o tom, že "tvoje pohyby ve mě rozpalují oheň". Stejně tak jako pohyby Davida Gahana, které to samé dělají s 12 000 fanoušky v hale. Následující "Wrong" je nářkem nad spoustou osobních selhání, a klikatostí života. A masy diváků tancují. Jsme totálně spoutáni v "řetězech" Depeche Mode.

Kapela která dnes už patří všem. Nejen generaci příznivců elektroniky, ale i rockerům. Goreho hvězdovitá kytara vyluzuje zkreslené garážové riffy, a Christian Eigner za bicími při "Hole To Feed" vzdává poctu Bo Didleymu, prvnímu mistrovi voodoo rock'n'rollu. Dave Gahan zpívá o bezmocnosti jedince v dnešním zlém světě : "může tě nechat uvnitř zlomeným, když nemáš žádné útočiště". Vážné téma, a depresivní text, opravdu. Ale později, když zazní první klasika - Walking In My Shoes, každý se cítí doma, a Depeche Mode party může začít...(...)

Matthew Helbig (neuepresse.de)


Jiný report (německy) : goettinger-tageblatt.deFOTKY

VIDEA
Další nová věc v playlistu - Martin pokračuje ve svých akustických překvapeních - tentokrát se pustil do Dressed In Black.
Setlist :


In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Dressed In Black
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

A Question of Lust
Stripped
Behind The Wheel
Personal Jesus

Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.