13.10. Lima

FOTKY

VIDEA
Příjezd a pobyt kapely v hlavním městě Peru se stal středem zájmu mnoha paparazziů, a několik videí můžete shlédnout na youtube. Upřímně řečeno, reakce některých fans při spatření jejich idolů mnou poněkud otřásly, a vůbec se nedivím, že si kapela raději drží odstup :).

Houfy fanoušků stanovali a trávili noc přímo u stadionu Monumental (video). Mnozí přicestovali z Chile či Argentiny. Rovněž někteří takto "bivakovali" u hotelu Park Plaza, u kterého očekávali kapelu, avšak Depeche Mode se k jejich překvapení ubytovali nakonec v hotelu Rosa Nautica......a konečně poněkud inteligentnější videa :


Reportáž s fanoušky z Peru

Reportáž z America TV (se vstupem Andyho Fletchera)

Andrew Fletcher hovořil o tom, že pro kapelu je tento koncert hodně důležitý, a chtějí předvést výbornou show (ostatně kdy nechtějí že? : ) "Je to náš první koncert tady v Peru, a víme že fanoušci jsou zde opravdu do nás blázni, takže je chceme maximálně potěšit. I když byl jsem tady v roce 2007 jako DJ, ale tehdy jsem zde strávil jen asi 18 hodin."

Na otázku zda se podívali na ruiny Machu Picchu (dávného města starých Inků) odvětil že bohužel ne - jejich program je příliš nabitý. Nicméně by se rád ještě letos do Peru vrátil, jako turista.

Co se týče dotazů na koncertní DVD, nevyloučil, že by mohlo obsahovat záběry i z koncertu v Limě. "Stále se rozhodujeme, která města použijeme pro natáčení - ale pravděpodobně to bude v Evropě, možná Barcelona."Setlist :

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Stripped
Behind The Wheel

Personal Jesus
Waiting For The Night
Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.