10.10. BogotaDave Gahan, Andy Fletcher a Martin Gore představili v Bogotě během dvou hodin to nejlepší ze svého repertoáru.

Deset minut po začátku vystoupení Gahan zdraví publikum „Good Evening Bogota!“ a shazuje svou černou vestu.

Mezitím Camillo Jaramillo (30), pokuřuje marjánku a užívá si koncert kapely. Pamatuje ještě premiéru Personal Jesus v roce 1989, kdy mu bylo teprve 10 let, a jeho o pět let starší bratr poslouchal v rádiu tuto tehdy mladou britskou kapelu.

Camillo skáče, vykřikuje a tančí, a pořád opakuje : „Nemůžu tomu uvěřit, je to úplně neskutečné! Nikdy si nedokázal představit, že by Depeche Mode přijeli i sem, do Bogoty, ale “díky bohu, do Kolumbie už začínají jezdit i dobré kapely"

Po zhruba 50 minutách Martin Gore, druhý člen kapely, doslova „ukradne show“ svému kolegovi Davidu Gahanovi, když vystoupí do popředí a zazpívá za doprovodu kytary balady Jezebel a Home. Překvapivě odhaluje svůj více než kouzelný talent.

Následující série písní (Miles Away, Policy Of Truth, In Your Room, I Feel You) probíhají za spíše pasivní asistence publika. Vše se ale změní při Enjoy The Silence, písní která reprezentuje 90.léta. Diváci zpívají refrén a zpěvák Gahan bez jakéhokoliv studu pohybuje boky a napodobuje typický barový striptýz.

Kapela několikrát přidává, a dojde i na legendární Personal Jesus, kterou jsme mohli slyšet i v podání jiných hudebníků, jako třeba Marylin Manson, či Hillary Duff. Závěr koncertu kapela ukončuje dost netypicky, a to romantickou baladou Waiting For The Night, při které Martin Gore a Dave Gahan bok poboku zpívají na prodlouženém molu…

(elespectador­.com)FOTKY

VIDEA


Setlist :

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Miles Away / The Truth Is
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Stripped
Behind The Wheel

Personal Jesus
Waiting For The Night
Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.