8.10. San JoseZ ohlasů v tisku…

Koncert s takovou technickou a vizuální show vídáme v Kostarice zřídka. Britská kapela se po 15leté přestávce opět shledala se svými fanoušky, a setkání bylo o čiré radosti.

Asi 15 000 příznivců očekávalo rockové trio, které zde koncertuje v rámci jejich probíhajícího Tour Of The Universe. Po několika hodinách blýskání a občasného deště nastala 21 hodina a bylo načase začít show.

Už prvních tónech jsem měl pocit, jakoby žádných 15 let neuplynulo. Hned od začátku se stal Dave Gahan hvězdou večera, a způsoboval mezi diváky hotové šílenství. Po první písni má velkou odezvu druhá věc : Wrong, na kterou obecenstvo mává od začátku do konce. Došlo i na písně z předchozích alb – třeba Walking In My Shoes probíhající za hromadného zpěvu zúčastněných. Shoduji se s ostatními – ano, tohle se v naších končinách vidí opravdu málokdy. Většina diváků se skládala z třicátníků, ale našly se i mladší ročníky – mnozí i z jiných zemí, zejména ze Střední Ameriky. Téměř každý druhý se snažil zachytit koncertní okamžiky na mobil či fotoaparát…

(nacion.com)


…Show, která předváděla nejnovější technologie přilákala na stadion La Guacima návštěvníky z různých zemí regionu – dokonce potkávám i osoby z Hondurasu, navzdory politické krizi v jejich zemi.

„Plánovali jsme to už tři měsíce,“ řekl nám jeden z nich, jménem Flores. „Přijelo nás celkem 14, z celého Hondurasu.“

Flores přiletěl letadlem, ale někteří jiní obětovali pro setkání se svými idoly i větší daň. 28 letý fanoušek Pineda cestoval za kapelou vlakem více než 20 hodin.

Předprodejce uvedl, že zájem o vstupenky byl jak z Hondurasu, tak i ze Salvadoru, Nikaraguy, či Panamy…

(univision.com)

FOTKY

VIDEA
Setlist (nepotvrzeno) :
Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.