22.08. - Las VegasDepeche Mode tentokrát nevystupovali v obvyklém amfiteátru či stadioně, ale v divadelní hale s kapacitou 2500 lidí. Jednalo se tedy o nejmenší koncert turné, s ojedinělou komorní atmosférou...


Ohlasy z tisku :

Depeche Mode se v sobotu zastavili v rámci koncertního turné v Pearl Concert Theater, a dokázali se stát jedním z největších letošních koncertních hitů ve Vegas.

Jejich turné se začalo přezdívat "Tour Of the UNICURSE" (volně přeloženo cosi jako "turné s nejistým směrem"), díky 14 zrušeným koncertům z důvodů rozličných zdravotních patálií zpěváka Davida Gahana. Kapela však nejevila ani stopy jakýchkoliv obtíží. Ve skutečnosti názorně předvedla, že jejich muzika má schopnost žít svůj vlastní život téměř na úkor životů členů kapely, a stát se tak jejich vlastním monstrem.

Ještě před koncertem v hale vládlo velké napětí. Bylo zde neskutečné horko, a éter zaplavovalo hlučení fans, očekávajících koncert, v několika různých jazycích. Fanoušci přijeli i z dalekého Německa, na tuto intimní show, v koncertním sále který je nejmenší na tomto turné.

Ve chvíli kdy světla definitivně pohasla, a na kulové projekci začala běhat písmena, publikum se proměnilo v peklo. Kapela odstartovala set třemi písněmi z nového alba.

Mnoho aspektů by mohlo zařadit živé vystoupení této kapely téměř mezi metalové. Gahanovy výkřiky během I Feel You při kterém vstávaly vlasy, či dvojité bubnování na konci A Question Of Time znělo velmi mohutně, podobné ostrým bicím motivům industriálně-metalové písně Just One Fix od Ministry. Dokázalo to dostatečně zaměstnat publikum, šílící svými propocenými těly, a překvapivě, někteří i doslova metalově házející hlavami...(...)

JORDAN HEALY (unlvrebelyell.com)


Další report (AJ) : examiner.com


FOTKY

VIDEA

Setlist :


In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
A Question Of Lust
Miles Away / The Truth Is
Policy of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Shake The Disease
Stripped
Strangelove
Personal JesusZpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.