20.8. - Santa BarbaraOhlasy z tisku :


Legendární new wave kapela Depeche Mode představila písně z jejich dvanáctého studiového alba vyprodanému amfiteátru v Santa Barbara Bowl.

Set začal Gahanovým sexy zabarveným vokálem a tanečními pohyby, když kapela spustila první track z nové desky – In Chains, následovaným singlem Wrong a dále tepavě-bubnující Hole To Feed.

Kapela vytvořila bohatou show pomocí spletitých obrazů promítaných na velkou obrazovku, což jejich písním dodávalo vizuální složku.

Při písni Walking In My Shoes však pódium náhle potemnělo a zvuk kompletně přestal hrát. Překvapení členové Depeche Mode se po sobě ohlíželi a pomalu opouštěli stage, zatímco publikum pokračovalo ve zpěvu hromadného chorálu, doufajíc v jejich návrat.

Po několika minutách, kdy technici různě nastavovali aparaturu, se kapela opět objevila. Obrazovka v pozadí stále zůstala potemnělá, ale hudba začala hrát, a veteráni pokračovali v představení.

Dav aplaudoval čím dál hlasitěji, když hlavní skladatel Depeche Mode, Martin Gore, bral do ruky jednu za druhou ze svých různobarevných čtrnácti kytar, které používal v průběhu celé show. Dave Gahan mezitím roztáčel show se stojanem od mikrofonu. (…)

Depeche Mode dokázali, že ačkoliv se na turné potýkají s mnoha překážkami, stále jsou na špičkové úrovni, a nepotřebují se spoléhat na blýskavé show-efekty, aby okouzlili své publikum.

MONZERRATH GONZALEZ (dailytitan.com)


FOTKY

VIDEA


Setlist :


In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Stripped
Behind The Wheel

Personal Jesus
Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.