17.08. - Los Angeles
Depeche Mode nešetří novinkami. V druhé show v Holywood Bowl zahráli kromě Miles Away ještě dva další dříve nehrané songy : Martinem zpívanou akustickou verzi Shake The Disease, a potom (alespoň pro mě) pecku letošního turné : Behind The Wheel! Píseň nedoprovázela žádná speciální projekce.Z ohlasů v tisku :

Depeche Mode předvedli publiku v Holywood Bowl našlapané vystoupení.

Navzdory řečím o hlasové indispozici, Dave Gahan zpíval výborně, a proháněl se po pódiu song za songem s minimálními přestávkami. A ačkoliv jsme slyšeli o jeho svalovém zranění, a předchozí operaci, tancoval v impozatním stylu, jako by mu bylo o dvacet let méně.

Kapela odehrála hodně známých hitů. Někteří fans vyjadřovali svojí nespokojenost nad nedostatkem zvláštnějších písní, jako třeba Blasphemous Rumours, People Are People, či Just Cant Get Enough. Ale s ohledem na množství tvorby kapely a délku vystoupení nelze slyšet všechno, co by člověk chtěl. (...)

...rovněž odehráli i pomalou verzi Shake The Disease, kterou odzpíval Martin Gore překvapivě výborně. Stejně jako bolestnou A Question Of Lust. Fans staršího data narození kvitovali s povděkem , když došlo na Fly On The Windscreen.

Bez ohledu na píseň kterou hráli, publikum zpívalo každý text, tančilo na každý beat, a vlnilo se na každý tón. Praví fans Depeche Mode přijeli z různých koutů. Jeden muž, sedící v sektoru M1 řada 15 přicestoval za kapelou až ze australské Sydney. A odezpíval s nimi celý koncert...SEAN ARENAS, examiner.comBehind The Wheel

Shake The Disease
Miles Away / The Truth Is 17.08. Los Angeles

FOTKY

VIDEA


Setlist :


In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Little Soul
A Question Of Lust
Miles Away
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Shake The Disease
Stripped
Behind The Wheel

Personal Jesus
Waiting for the Night
Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.