16.08. Los Angeles

Zajímavé postřehy z tisku :...Depeche Mode přinášejí útěchu a pohled do nitra duše v podobě kolektivního koncertního zážitku s jejich oddanými fanoušky křížem krážem generacemi. To je jejich největší dar, který opět potvrdili v prvním ze dvou vyprodaných koncertů v Holywood Bowl.

Setlist zabíral více než 25 let hitorie, ale nebyla to žádná vzpomínková oldies show. Už jen díky faktu, že první tři kusy koncertu pocházely z nejnovější desky, a všechny byly dobře přijaty - především jejich singl Wrong... (Reuters)


...Starší materiál zněl čerstvěji, než by se dalo očekávat. V mnoha ohledech to byl výsledek snahy kapely, obnažit písně do jejich základních partů. Policy Of Truth byla zabalená do nádechu New Wave, zatímco Enjoy The Silence tepala nepokrytým disco-punkem, což jen demonstrovalo, jak velký vliv měli Depeche Mode na mladší kapely jako Rapture či Interpol.

V písních I Feel You a Personal Jesus Martin Gore na kytaře hobloval doslova garážově-rockové tóny, zdůrazňující barvitý kontrast mezi organickou živostí jeho nástroje, a úhlednými zvukovými plochami computerového rytmu kapely... (LA Times)


...Kapela komunikovala s publikem poměrně málo, snad jen kromě "Díky Los Angeles!". Místo toho se během dvouhodinového setu soutředili hlavně na muziku. Dodávali potěšenému publiku jeden hit za druhým. A dav zabírající celý masivní amfiteátr odpovídal tancem a potleskem - což se stává na koncertech s místy na sezení velmi málo. Sdíleli sloky písní společně s Gahanem, který je několikrát nechal odezívat celý refrén... (NME)


...V sestavě doplněné o bubeníka a klávesistu zní Depeche Mode jako živá kapela mnohem mocněji, než v době jejich formování, v 80.letech. Jejich přesvědčivost navíc posiluje silný hudební materiál, který během uplynulých 30ti let napsal Martin Gore. Přidejte osobnost energického třetího člena kapely, Andyho Fletchera, který udržuje publikum ve varu (pozn. překladatele : !?!:)) ), a máte tu jednu z nejvíce elektrizujících kapel alternativní hudební scény.

Když budete sledovat dav pod podiem, můžete pocítit vlnu lásky směřující ke kapele. Neexistuje jiná tak velká kapela, která by dokázala sjednotit vedle sebe lidi v jejich 30 či 50 letech (jenž pravděpodobně viděli kapelu i před 21 lety v Rose Bowl), a kteří projevují tolik oddanosti těmto třem chlapcům... (Access Holywood)FOTKY

VIDEANový track v setlistu : Somebody namísto Master and Servant.


Setlist :
In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
Home
Come Back
Policy Of Truth
In Your Room
I Feel You
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Stripped
Strangelove

Personal Jesus
Waiting for the Night
Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.