10.05. - Tel Aviv

Depeche Mode dnes odehráli svůj první řádný koncert na půdě Tel Avivu, před vyprodaným Ramat Gan Stadium s kapacitou 47 000 diváků. Izraelští fanoušci jsou známí svým dobře organizovaným fanklubem, který při minulém turné vyrazil několika autobusy i k nám pod pódium do ČR. Letos slavili příjezd Depeche Mode skutečně velkolepě - již od pátku, na dvoudenní warm-up party.

Depeche Mode do Tel Avivu přiletěli již ve čtvrtek, ubytovali se v hotelu Hilton, kde byli později k dispozici novinářům na tiskové konferenci. Hotel byl doslova obklopený fanoušky, fotografy či novináři.

"Byli jsme z tohoto místa trošku nervózní, protože jsme zde minule museli zrušit naše vystoupení. Ale jsme rádi že jako odpověd přišel vyprodaný koncert", sdělili novinářům Andy s Davidem. Rovněž prozradili, že odehrají okolo sedmi písní z nového alba - což ovšem při znalosti playlistu z Lucemburska již není překvapením.

Koncert doprovázela četná dopravní i bezpečnostní opatření, které se týkaly i doprovodu kapely během jejich pobytu v Tel Avivu. Na stadioně panovaly stavební práce již od konce týdne - stavba pódia vyžaduje delší čas.

Koncert proběhl bez překvapení - s totožnou skladbou písní jako v Luxembourgu. I když jistou perličkou byl hromadný zpěv fanoušků Davidovi Gahanovi k narozeninám, které vycházely na sobotní datum. Rovněž se prokázalo, že projekce k písní Strangelove je natolik eroticky odvážná, že v Tel Avivu byla lehce "zcenzurovaná".

Reportáž z Hospodářských Novin

Příjezd do Izraele (ynetnews.com)

Depeche Mode na procházce v Izraeli - 1

Depeche Mode na procházce v Izrael - 2

Video z koncertu + fotky z ynet.co.il

Setlist :

Intro (Esque)
In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
A Question Of Lust
Come Back
Peace
In Your Room
I Feel You
In Sympathy
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again
Happy Birthday Dave - zpěv fans
Stripped
Master And Servant
Strangelove
Personal Jesus
Waiting For The Night
Tisková konference


TV News

Našli jste odkazy na další videa, fotky z tohoto koncertu? Podělte se s ostatními v komentářích pod tímto článkem :)

Zpět na seznam koncertů


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.