Zkoušky na turné vrcholí v Hollywoodu


V pátek večer Depeche Mode odehráli cvičný koncert, na který pozvali vybranou hrstku fanoušků z Los Angeles. Koncert se odehrál v SIR Studios ve zmíněném městě, a odehráli celkem 22 písní...

Další přípravnou show odehraje kapela ve středu 26.4., opět v Hollywoodu. Na stránkách kapely je možné vyplnit své údaje, a zařadit se tak do soutěže o účast na této akci : la.depechemode.com/.


Fanoušek, který byl jedním z pátečních šťastlivců, později popisoval, jak se to celé seběhlo :


"Ve čtvrtek mi nečekaně přišla záhadná pozvánka od Depeche Mode, na které bylo jen čas a místo v Hollywoodu, kde se má odehrát blíže neurčená akce. Přemýšlel jsem, o co asi tak může jít, ale skutečnost nakonec byla mnohem lepší, než se mi mohlo zdát!

V daný čas se na rohu u Amoeba Records shromáždila skupinka asi 40 fanoušků, a brzy nás lidé od Columbia Records zavedli do nedalekého objektu SIR Studios. Po podpisu prohlášení, a odevzdání všech mobilů a foťáků nás zavedli do místnosti, kde se čekalo. Poznal jsem mezi fanoušky pár známých tváří, a začali jsme se dohadovat, o co že to vlastně půjde, a co se asi bude dít dál. O chvíli později přišel Jonathan Kessler, a přerušil naše dohady zprávou: Depeche Mode zrovna nacvičují písně na turné, a vy se na ně budete moci podívat!

Už při cestě chodbou jsme slyšeli "Barrel Of A Gun". A pak jsme vešli do sálu, kde byli na pódiu Dave, Martin, Fletch, Peter a Christian! Nikde nebyly žádné bezpečnostní zábrany, ani ochranka, a vzhledem k malým rozměrům sálu jsme byly tak 5-7 stop přímo od kapely! Když dohráli píseň, Dave žertem zavolal "Kdo vás sem pustil?" A pak začali hrát Corrupt, a pokračovali dalšími songy..."Odehrané písně :

- Going Backwards
- So Much Love
- Barrel Of A Gun
- Corrupt
- Cover Me
- A Pain That I'm Used To
- In Your Room
- World In My Eyes
- Home
- A Question Of Lust
- Poison Heart
- Where's The Revolution
- Everything Counts
- Wrong
- Stripped
- Enjoy The Silence
- Never Let Me Down Again
- Somebody
- Walking In My Shoes
- Heroes
- I Feel You
- Personal Jesus
-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků