Zapomenuté depešácké momentky


Britský fotograf a žurnalista Ronnie Randall zveřejnil staré, málo známé snímky z 80.let, které "našel při úklidu". Mezi kapelami které fotil se našli i Depeche Mode...
Těchto pět fotografií bylo pořízeno v roce 1987, v průběhu nahrávací session Music For The Masses v Konk Studios v Londýně. V poznámkách ke snímkům autor popisuje, že "...kulečníkovými stoly byla tehdy vybavena většina nahrávacích studií, ale Konk Studio mělo dokonce i zbrusu nové arkádové videohry!"Následující tři fotky jsou z doby Black Celebration Tour, z města Bournemouth, poblíž hotelu kde byla kapela ubytovaná. Autor zachytil kapelu, když se procházeli po pobřeží. Autor si vzpomíná že:

"...Dave měl zrovna náladu na vtípky, a neustále otáčel hlavu od foťáku, což bylo v přesném rozporu s tím, co po mě vyžadovaly hudební časopisy - ti naopak vyžadovali aby frontman byl jasně vidět.

A pak se mi ještě stala nemilá věc, soustředil jsem se tolik na focení, až jsem zapoměl že se mi převinul film za poslední políčko, a spoustu fotek jsem tak fotil na prázdnou fólii! Kapela už odcházela, a byli ode mě daleko - fotil jsem je totiž zdálky na dlouhý objektiv, takže jsem musel na ně hulákat: "éééhm, ještě par snímků prosím...".
Dave Gahan zachycený během koncertu Depeche Mode v Bristolu, v roce 1986.


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků