Za dveřmi je brněnský Depeche Mode Evening


  (14.09.2005)

Další z řady podzimních depešáckých srazů se bude konat příští sobotu 24.9. v Brně. Trochu jsme si popovídali s pořadateli, a tak vám nyní můžeme přesněji přiblížit o co se jedná...plakát na akci : kliknutím se otevře velký náhled Depeche Mode Evening vznikl před šesti lety - kdy se přesunuly aktivity DJe Silenta z tradiční brněnské  depešácké svatyně Fan Favorit (neboli Favál) do nového klubu Mersey. V prvních letech dělal akce Silent sám, vždy s pozvaným speciálním hostem, který představil svůj hudební set. 

  Paralelně vedle Depeche Mode Eveningu probíhaly v klubu Fan Favorit akce More Than a Parties, pod taktovkou Sikyho. Když MTAP skončily (bylo jich celkem 10 dílů), napadl oba pořadatele nápad spojit tyto dvě akce v jednu, a jako domácký klub zvolili Mersey. V současné době už je v Mersey stabilní dvojka DJů : Silent & Paul Wraith (kterým není nikdo jiný než starý známý Siky:-)

  Oba DJové mají trochu odlišný hudební záběr, což akci může jenom prospět. co tedy můžete čekat?

DJ Silent : hitovky od Depeche Mode, Oceán, Shalom (jak sám říká : " nejraději Enjoy The Silence v x verzích, až z toho lidi šílí..:-)

DJ Paul Wraith : kromě Depeche Mode a elektropopu 80 let si potrpí i na modernější synthpop, a nevyhýbá se ani tvrdším elektro-stylům jako EBM.


spojeni MHD k Mersey:

- z hl.nádraží tramvaji č.13, nebo 12. na zast.Česká a přestoupit na 
tram. č.3, nebo 11. a vystoupit na zast. Tábor
- v nočních hodinách na bus č.92 a výstup opět zast. Tábor

stránky klubu :  www.mersey.cz   

-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků