Wrong oceněný na festivalu "Plus Camerimage" (Aktualizace)


Mezinárodní festival umění v kinematografii „Plus Camerimage“ má letos svůj 17.ročník. V rámci festivalu je vyhlašovaná kategorie „Nejlepší hudební video“, a Depeche Mode v něm mají svého horkého kandidáta, kterým je dílo Patricka Daughterse – videoklip Wrong. Nominovaných klipů je celkem patnáct, a mezi konkurenty najdeme například Coldplay, Eminema, či The Prodigy – zde je kompletní seznam nominací….AKTUALIZACE :

Vyhlášení výsledků proběhlo 5.12. v polské Lodži v samém závěru týdenního filmového festivalu. Videoklip „Wrong“ získal cenu za nejlepší kameru – kterou měl na svědomí Shawn Kim. Blahopřejeme!-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


DmBoy :

24. listopadu 2009, 18:46     

Nesmí vyhrát Eminem!!!DM mu natřou!


Ivan V. :

6. prosince 2009, 20:35     

Tak alespoň že tak. Tento klip DM si určitě nějaké ocenění zaslouží.


Depech :

7. prosince 2009, 21:22     

http://www.au­kro.cz/…01_2010­.html


matej :

7. prosince 2009, 22:19     

supr nápad s tyčinkama na koncert V Práglu přidejte se
http://www.de­pechemode.cz/…u-14.1.2010/#…


sinus :

7. prosince 2009, 22:37     

matej : Jo to by mohlo být fajn. Důležité bude aby do toho šlo co nejvíc lidí v kotli, aby to kapela viděla.


fan4dm :

8. prosince 2009, 21:33     

My jsme měli lightsticky na Slavii v létě! ;) Ale bylo nás bohužel jen co by jeden devotee na prstech jedné ruky spočítal… :(
Mohlo by to být fajn, lighsticky jsou levný a není to nijak nebezpečný. Navíc to při troše fantazie docela koresponduje s obalem SOTU, jen to chce zapojit hodně lidí a hlavně domluvit se předem, nezačít to domlouvat 2 dny před koncertem. Nápadů (dobrých) je vždy spousta, ale připadá mi to, že realizace se pak rozmělní nebo prostě lidi ani neví „co se bude dělat“, tak to potom vyšumí. Chtělo by to udělat nějaký seznam nápadů, z toho ve spolupráci s ostatními weby (jelikož jde o koncert v Praze tak především tedy asi s dm.cz a dm.sk), například formou nějaké ankety vybrat jeden nebo max. dva nejzdařilejší a reálně snadno proveditelné a ten (ty) pak společně prosazovat a propagovat na všech webech, ať se zapojí opravdu maximum lidí…. ;) A hlavně aby se dlouho předem vědělo, „co se tedy bude dělat“ ;))
Každopádně, jestli vůbec seženu lístek, si lightsticky vezmu zase ;)


sinus :

8. prosince 2009, 22:45     

No tak co si pamatuju, jak akce D+M , Photographic i „Black Swarm v srdci Evropy“ skončily všechny docela fiaskem. Internet sleduje pravidelně řekněme okolo tisícovky fans – ale na stadion pak přijde dalších 15 000 osob, co „DM internet“ nesledují, když jsme se to mezi ně pokoušeli šířit (teda mluvím aspon za lidi okolo mě v kotli), byli z toho dost zaskočení – letáčky s infem o akci většinou rovnou zahazovali nebo na nás koukali jako bysme byli z jiné planety…


Ale dost skepse, já jsem pro každou srandu, důležité je se pobavit. Tak až se něco definitivního sesumíruje, přidáme se ;).


dangerous :

9. prosince 2009, 09:47     

to fan4dm: no vidíš, tak jste byli vlastně průkopnici a v hale, kam denní světlo nepronikne to bude vypadat mnohem efektivněji…tak to rozhlásit všude ať mají Depeche Mode trochu na nás vzpomínku, zvlášť když Dave Gahan tvrdí jak je pražské publikum skvělé :)


fan4dm :

9. prosince 2009, 20:23     

SINUS: Michale já ještě teď cítím tu kosu, jak jsme lítali s těma lejstrama tenkrát před Sazkou :)!! Ale lidi většinou fakt nevěděli o co jde, to je trochu potíž, že se o tom všichni nedovědí. Proto si myslím, že je třeba něco domluvit a začít to prosazovat co nejdřív. Mezi lidi se to pak roznese i bez internetu, nehledě na to, že si toho může všimnout nějaký novinář např. připravující ke koncertu DM třeba článek do novin a může tam i tuhle fanouškovskou aktivitu zmínit. V každém článku píšou i o fans, čili budou jistě pátrat po inspiraci i na netu. Čímž se to už může dostat mezi podstatně širší masses ;)

DANGEROUS: Ne tak docela, kromě nás tam měla ještě v našem okolí jedna slečna stejný světýlko, určitě jsme nebyli jediní. Ale to se v takovém davu ztratí i přesto, že jsme „svítili“ až po setmění. Kdyby ale těch světel bylo třeba tisíc, to už vidět bude!


sinus :

9. prosince 2009, 22:44     

podstatné je aby to viděla alespoň kapela, proto by to chtělo vytipovat hlavně lidi z kotle.


Krieger :

10. prosince 2009, 10:12     

Se mnou můžete počítat. Já i s kámošem jdeme do kotle a myslím že do toho půjdou i kluci z Ostravy.


Krieger :

10. prosince 2009, 10:58     

Mě se ten nápad s těmi svítícími tyčkami velmi líbí. Na dm.cz běží na hlavní stránce čilá diskuze a po 15.12.09 bude finální verze co a jak. mě se líbí použít červenou tyčku při začátku Wrong a nebo Hole to Feed. Při Never bych to nepoužil. Jak někdo psal hala bude hodně osvětlena a efekt bude nula. Ale použil bych to při nějaké martinově písni kdy hala potemní a bude vše dobře vidět. Každopádně já do kotle jdu a myslím že do toho půjdou i kluci z Ostravy…


sinus :

10. prosince 2009, 11:12     

Já myslím že na nějakou složitější choreografii (červená při Wrong apod.) můžeme zapomenout – řekl bych že bude úspěch když lidi vůbec nějakou tyčinku zvednou ve stejné chvíli. Čím ten úkon bude jednodušší, tím větší šance je že to lidi udělají – hlavně nenutit nikoho moc přemýšlet – to lidi (obzvlášt v Čechách a zadarmo) strašně neradi dělají :)


Jinak, kdyby se třeba o tom dověděl nějaký šikovný prodejce tyčinek, mohl by si před halou udělat výborný kšeft, a zároven zásobit materiálem.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků