Where's The Revolution: tisková zpráva


A máme to tady, konečně potvrzeno. Oficiální stránky kapely oznamují : Nový singl "Where's The Revolution" vychází v pátek, 3.února, a album "Spirit" 17.března. Tisková zpráva v článku...
Depeche Mode vydávají svůj dlouho očekávaný nový singl "Where's The Revolution" v pátek 3.února. Píseň, ze které kapela pustila ukázku na říjnové tiskové konferenci v Miláně, je první nová hudba kapely po čtyřech letech, a první ochutnávka z jejich chystaného 14.studiového alba "Spirit", které vyjde 17.března u Columbia Records.

Kapela na albu Spirit poprvé spolupracovala s producentem Jamesem Fordem ze Simian Mobile Disco (a také Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys), a navazuje tak na úspěšné album Delta Machine, které startovalo v prodejnosti jako číslo 1 ve 12 zemích. Nové album už se také setkalo při předběžných poslechových akcích s ohlasy, například Q Magazine prohlásil, že "se jedná o jedno z neenergičtějších alb Depeche Mode za celá léta".

Depeche Mode podpoří album celosvětovým turné, kde budou jejich celoživotní fanoušci mít šanci zažít jejich skvělá živá vystoupení. První etapa Global Spirit Tour již je v prodeji, a kapelu uvidí více než 1,5 milionu fanoušků v 34 zemích Evropy. Turné startuje 5.května ve Stockholmu, a po evropské části bude pokračovat v Severní a Jižní Americe.

Obal alba: Anton Corbijn.depechemode.com

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků