Videoklip Visitors s Davidem Gahanem


Jak víte, Dave Gahan přispěl vokálem do pozadí písně Visitors od projektu frYars. K tomuto songu bylo natočené i video, ve kterém se Dave Gahan také ukazuje, i když spíše symbolicky. Odkaz na video


-sin-
    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Depeche fan :

9. ledna 2009, 18:28     

Docela je to zajímavá písnička,ale podle mě ten chlap vůbec neumí zpívat,ještě,že tam zpívá Dave,ten to celý ještě zachránil.


Pepa :

9. ledna 2009, 18:56     

Myslím,že ta píseň by se hodila tak do roku 1984,jenže to asi ten interpret nebyl ještě na světě.Taky mě ten zpěv tahá za uši.Takže jo,David to zachránil.


andrej :

9. ledna 2009, 20:15     

to je pravda DAVE to zachranil


fan4dm :

10. ledna 2009, 13:59     

Ta písnička není nejhorší, zní to docela zajímavě. Ale přiznejme si, komu z nás by stála za pozornost, kdyby na ní párkrát, podle mě téměř bezvýznamně, neotevřel ústa Dave? To, že si jej k tomu přizvali je podle mě jen a pouze proto, že jim pomůže jeho jméno. Jinak to křoví, které tam Dave zpívá se mi tam téměř ztrácí. Podle mě Dave na tý písničce nic moc nezachránil, když je ho tam sotva slyšet a kdybych nevěděl že to je on a slyšel tuhle píseň např. v rádiu, tak bych jej myslím ani nepoznal a nezaregistroval.
Každopádně když občas slyším podobný (mnohdy i pro mě hudebně a zvukově zajímavý) projekty, pokaždý si uvědomím, jak má Dave výjimečnej a krásnej hlas. Jaký je mezi ním a dalšími zpěváky propastný rozdíl.


sinus :

11. ledna 2009, 21:16     

No, ta písen je taková hodně retro…Ala new wave z počátku 80.let. Dave tam zní zajímavě, ale beru to spíš jen jako takovou perličku…:)


spitfire :

12. ledna 2009, 16:14     

Správná „osmdesátka“ :-) ale netuším co by na tom měl Dave svým symbolickým příspěvkem zachraňovat.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků