Tour Of The Universe - další vývoj


Organizátoři festivalu Pinkpop v holandském Landgraafu sledují pozorně situaci okolo Depeche Mode, kteří tam mají 31.5. vystoupit jako jedna ze zásadních kapel. Zatím jejich účast není jistá – a tedy logicky i v Londýně o den předtím. Poslední zpráva z tábora Pinkpopu hovoří, že zítra (26.5.) bude mít Dave schůzku s lékařem, kde se rozhodnou zdali na festivalu vystoupí či ne. Výsledek by se měl objevit v blízké budoucnosti na jejich stránkách pinkpop.nl

V záporném případě by Depeche Mode zrušili již 11 koncertů. Osud náhradních termínů bude podle všeho záviset i na úsilí pořadatelů v jednotlivých zemích – již se objevily první náznaky, že by několik koncertů mohlo proběhnout v září tohoto roku – konkrétně Záhřeb (dle tohoto zdroje), Riga a Vilnius (hovoří tento zdroj). Je to logické – v září mají Depeche Mode 24 denní pauzu, a je to měsíc kdy se ještě dá hrát na venkovních stadionech. Koncerty v Bukurešti a Aténách by měly mít (viz tento zdroj) náhradní termín v červenci 2009.

Budoucnost turné prozatím nevypadá ohroženě – například ve Španělsku ohlašuje místní pobočka Live Nation další termín koncertu 16.11. v Madridu.-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


janruzicka.dmf :

26. května 2009, 00:31     

místní pobočky si můžou ohlašovat co chtějí,už mne to tak nějak sere,jak všichni plánují náhradní termíny,když turné skoro vlastně ani pořádně nezačalo a neví se,jestli to David ustojí…Dave Hold On – We Need You !!!


sinus :

26. května 2009, 12:56     

grabbing hands, grab all they can ;)


janruzicka.dmf :

26. května 2009, 19:12     

everything counts – what is at home…:-)


sinus :

26. května 2009, 23:00     

Dnešní update z Pinkpop stránek : management DM se o jejich účasti vyjádří zítra (27.5.). Zatím organizátoři Pinkpopu zařizují náhradu, protože nemají jistotu (hovoří se o Prodigy či Oasis).

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků