The Complete Depeche Mode


Server Side-Line přichází s informací o chystané kolekci od Depeche Mode, která má mít pracovní název „The Complete Depeche Mode“. Jednalo by se o balíček audio materiálů , který má obsahovat všechno co kdy Depeche Mode oficiálně vydali, včetně remixů atd…




Tento balíček (podle informací od Side-Line) prý bude možno za peníze stáhnout formou tzv. „digitálního downloadu“ na stránkách itunes.com .


Poslední informace hovoří o tom, že balíček bude obsahovat okolo 640 tracků, přičemž 59 z nich jsou exkluzivní materiály, dříve běžně nedostupné. Zajímavou zprávou je, že těchto 59 tracků bude možno zakoupit odděleně – což je dobré gesto vůči dlouhletým fanouškům, kteří tak nemusí kupovat celý balíček, ze kterého většinu již mají. Cena celého balíčku by měla být okolo 130 eur.


Nejpravděpodobnější a logické datum zveřejnění „The Complete“ se jeví ještě před Vánoci, nicméně o této záležitosti zatím nejsou žádné oficiální informace ani od Mute, ani od EMI. A jelikož serveru Side-Line se v minulosti už povedlo dostat na svět pár novinářských kachen , nezbývá než si raději počkat na oficiální stanovisko vydavatelských společností.




-sin-



    Zpět na hlavní stránku



     


Komentáře (nové dole):


DESIgNMAN :

17. prosince 2006, 12:49     

130 E… chaaa….


sinus :

17. prosince 2006, 13:19     

no, asi 3500 CZK, to je trochu nářez… Faktem je, že třeba v českém prostředí (kde už 95 procent lidí ani neví jak vypadá CDčko, či obchod s muzikou) se to asi moc neujme. Další otázka je, jestli dlouholetí posluchači už všechny ty věci (i včetně raritek) nemají…


Ivan V. :

17. prosince 2006, 17:11     

Jestli tato kompilace opravdu vyjde, tak si myslím, že ji určitě dá někam na net jako torrent. Já mám doma raritek celkem dost (dema, nevydané skladby), ale všechno mít asi nebudu. Jsem na to zvědavej. :-)


sinus :

18. prosince 2006, 02:53     

obávám se, že kdyby tam mělo být úplně VŠECHNO, co kdy nahráli, tak by těch tracků bylo mnohem víc než 640… Ale asi se má na mysli vše, co bylo kdy dostupné oficiální cestou. Bootlegy a fan-remixy do toho určitě patřit nebudou.


kverula :

18. prosince 2006, 16:23     

mě už tyhle všechny bestofky a komplety nebaví. myslim, že by DM mělo změnit marketing, protože se mi tady z toho všeho už začíná vařit krev…

Přidej komentář :

Toto není spam.




Výpis všech článků