Střípky z New Yorku


New York...Velké město, mraky lidí, centrum zábavy. Právě tady nyní Depeche Mode tráví svůj pracovní čas, kde pomalu vybalují z plenek své dvanácté studiové album. V tak velkém městě se samozřejmě vyskytuje i velké množství jejich fanoušků, před kterými svou přítomnost neutají...A tak máme poměrně dobře zdokumentováno, kam všude se šustnou i mimo studio. At už se jedná o velice nadšené výkřiky na mezinárodních diskusních fórech (potkal jsem ho tam a tam, na té a té ulici a vyfotil jsem se s ním!), nebo méně nadšené (ochranka mě k němu nepustila, ach jo...), či přímo samotné fotky. Tyto dvě události jistě stojí za zmínku :


Martin Gore s Benem Hillierem si nenechali ujít vystoupení svého starého basildonského kamaráda Vince Clarka, který právě v New Yorku odehrál dva koncerty s Alison Moyet jako znovuobnovené duo Yazoo. Jeden všetečný fotoaparát zachytil Martina v publiku...
Dalším večerním odreagováním Pro Martina a Fletche bylo Goreho DJské vystoupení v Hiro Ballrom, ve čtvrtek 24.7. Zde je samozřejmě foto a video dokumentace mnohem bohatší - vybíráme to nejhezčí, a zbytek si prohlédněte ve zdrojových fotogaleriích, či videích na youtube (odkazy na konci článku).

Zajímavý moment - Martin skončí set, a publikum začne spontánně vyvolávat : "Všechno nejlepší Martine!" (nebot Mart měl den předtím své 47. narozeniny).
Více videí na Youtube

Fotogalerie #1
Fotogalerie #2
Fotogalerie #3
Fotogalerie #4
Fotogalerie #5-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Lilly :

27. července 2008, 22:20     

Hezké tričko Martine! I to poselství : „Zabíjení lidí je primitivní“


Denisa :

11. srpna 2008, 21:34     

Ehm ehm, trochu me zarazi, ze sel Martin na Vinceuv koncert, kdyz se do jeho hudby DM vzdycky navazeli:-) A taky se divim ze si tam tak v klidku stoji, ze se kolem nej hned nesesypala hromada fanousku…


Petr(Strakonice) :

6. října 2008, 12:09     

Dost dobre,vyborne fotecky…

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků