Spirits In The Forest v belgické TV


Film Antona Corbijna "Spirits In The Forest" proběhl vysíláním kin, a nyní zřejmě proběhne kolečko vysílání filmu v televizích. Logickým krokem by pak později bylo i vydání na nějakém fyzickém nosiči...


První televizí, která avizuje film ve svém vysílacím programu je belgická RTBF, a uvede jej na svém třetím kanále (RTBF - La Trois) v pátek 13.prosince ve 21:15. Pravděpodobně bude jen otázkou času, kdy se přidá nějaká další.

Co se týče vydání na DVD či BD, prozatím pracujeme s informacemi od Antona Corbijna, ta nejčerstvější pochází z 30.října, kdy v Londýně proběhla předpremiéra filmu pro média, a Anton novinářům potvrdil, že plnohodnotný koncertní film bude vydán v roce 2020, doprovázený foto-knihou o kapele, která vyjde pod vydavatelstvím Taschen (takto v aktuálním vydání informoval např. magazín Classic Pop).

Taktéž tu máme poměrně vousatou informaci z dubna 2019, kdy na webu produkční společnosti Fixers Mongolia uveřejnili krátkou anotaci filmu, s tím že bude vydána na platformě Netflix. Takže možná i tam jej budeme moci zhlédnout.


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků