Soutěž o nosič Depeche Mode


Milí fandové! Připravili jsme soutěž pro ty z vás, kteří mají dobrou fantazii. Podmínka soutěže je poměrně jednoduchá, a cena pro výherce je libovolný nosič (CD, DVD, SACD..) kapely Depeche Mode dle vlastního výběru, a který je dostupný v prodejní síti.


O co se vlastně jedná? Jak víte, uspořádali jsme pro vás Black Celebration party v klubu Bordó, a protože tato party se setkala s úspěchem, chceme v této tradici pokračovat. Pojem „Black Celebration“ se však stal letos v názvech akcí příliš oblíbeným, což sice není žádný problém, ale my máme rádi život barvitý a nejednotvárný – proto bychom rádi naši další party nazvali odlišně. A kdo jiný by nám mohl ve vymýšlení nového názvu poradit lépe, než vy : fanoušci Depeche Mode.


Tímto se dostáváme k jádru věci.
Soutěžní úkol :


Vymysli název pro Depeche Mode party, který zde ještě nebyl.
Inspirací vám mohou být názvy alb, pásničky, texty DM…Ještě zde pro přehled uvádíme názvy akcí, které byly v posledních letech použité : Strange Party, More Than A Party, Violation Party, Party For The Masses, One Night In Prague, Some Great Celebration, Devotion To Party, Return To Classic, Songs For Angels, Everything Party, DM Evening, Just Can't Get Enough Party…


Výhercem se stane ten, jehož nápad použijeme. Cena : Domluvíme si pravidlo, že cenou bude nosič Depeche Mode, který lze zakoupit v prodejní síti DM Shopu, Hudba 2000, nebo Bontonland. Vy si vyberete, a my vám ho koupíme. Slovem „nosič“ se myslí CD, DVD, nebo SACD (samozřejmě platí i titul, ve kterém je více disků).
Své názvy posílejte na : sin101 (at) s­eznam.cz


Uzávěrka soutěže je 1.června 2007
Tým „101“    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


kverula :

6. března 2007, 19:52     

Mám dotaz: každý soutěžící může poslat pouze jeden název anebo může poslat třeba seznam názvů? Stručně řečeno, je to nějak limitované? Předem díky ;-)


sinus :

7. března 2007, 10:23     

Správný dotaz. takže :

každý soutěžící může poslat libovolný počet názvů.


stranger14 :

31. března 2007, 16:43     

Chci se zeptat, jestli ten nosič muže být i LP deska.Dík za odpověď


Marv :

5. dubna 2007, 11:24     

tak co takle: black night with angels??


sinus :

6. dubna 2007, 15:37     

stranger14 : Jasně, může to být i vinyl.


Dave :

13. května 2007, 20:25     

Nigt of the Angels


Dave :

13. května 2007, 20:26     

Night Martyr


TNLN :

31. května 2007, 16:36     

setrete napadama na soutez – nebo to tu sepisu a vyhraju ;)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků