Side-Line : Koncertní DVD na obzoru


Dle serveru Side-Line údajně potvrdila nahrávací společnost EMI, že nové koncertní DVD Depeche Mode by mělo vyjít zkraje roku 2010. Bližší detaily neuvádějí, ani město, ve kterém koncert budou natáčet. Žádný z dosud proběhlých koncertů nebyl profesionálně natáčen – nebereme-li v úvahu kamery snímající pódium pro potřeby živé projekce při show.
side-line.com


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


dangerous :

2. září 2009, 13:33     

side-line opět vaří z vody:)


dmboy :

3. září 2009, 19:25     

uz jsme si to vysvetlili dangerous ty vis kde:D


dangerous :

4. září 2009, 10:59     

to dmboy: to nevím,a le odepíši ti ještě sem:

Víš, v roce 2000, když Bernard rozbíhal side-line, tak fungovali na principu jakým fungují dnes třeba stránky dm.cz či dm.sk, nebyl to 100%komerční projekt, ale Bernard byl novinář, fanoušek depeche a electro-gothic scény a snažil se získávat relevantní a pravdivé informace, v období 2000–2003 to byly jednoznačně nejlepší electro news stránky vůbec (vycházeli i jako magazín v tištěné podobě!), měli mnoho návštěvníků a přibývali zájemci o umístění reklamy, a tak Bernard nabral spolupracovníky a ze sideline se stal chrlič news, bez ladu a skladu, jen aby se umístili vysoko ve vyhledávačích, s vysokou návštěvností a ziskem z reklamy.
Dnes je lepší side-line nečíst a hlavně z něj necitovat..


sinus :

4. září 2009, 13:28     

Berme to jako takové nakousnutí tématu – třeba to časem vyvolá i nějaké oficiálnější stanovisko. Včera zástupci německých DM stránek nelenili, a poslali EMI prosbu, aby koncertní DVD vydali na Blue-Ray. Taky nastiňují úvahy o nátáčení koncertu v Mexiku 3–4.října, prý proto že je to velký stadion pro 50 000 lidí. ( http://www.de­pechemode.de/…-mexiko-2072 ).


Mě osobně až tak nezáleží kde to budou točit, hlavně ať to vůbec vydají :)


Radek :

10. září 2009, 17:06     

V dnešní době je BlueRay(HD video) už skoro standart.Když vyšlo v HD PTA tour(Miláno) tak nemám žádné obavy proč by měli zůstat jen u DVD.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků