Setkání fanoušků před koncertem - aneb Muzeum po 10 letech


  (08.12.2005)


Koncert Depeche Mode se blíží nezadržitelnou rychlostí, a spousta lidí se opět po několika letech stane na jeden večer „devotee“. V Praze bude černo, a tak nás napadl nápad…Vážení přátelé a fanoušci DM !


Ano, již se to blíží. Za pouhých 17 dní bude v Praze pěkně černo, a to ne proto, že by se snad zatáhla obloha, ale proto, že se všichni sjedeme do hlavního města na koncert Depeche Mode :-). Mnozí z Vás jistě přijedou do Prahy už dříve, dopoledními spoji, ať už za účelem prohlídky památek Prahy, nebo prostě z důvodu „co kdyby ten poslední měl zpoždění, tak pojedu radši dřív“.


Při posledních dvou koncertech (DM 2001 a D.Gahan 2003) se stalo nepsaným pravidlem, že fans se před koncerty potkávali na Václavském Náměstí, u sochy svatého Václava na koni (neboli pražským slangem řečeno : „pod ocasem“). Pro depešácké pamětníky z Prahy to není žádné neznámé místo – jistě vám mnozí poví, jak často chodili na „Muzeum“ v devadesátých letech.


A tak myslíme, že tuto tradici bychom mohli dodržet i letos, co říkáte?


Tímto tedy zveme všechny, kteří budou mít čas a chuť se setkat a pokecat s ostatními fans s celé republiky na toto památné místo v čase přibližně 13:00 – 15 :00. Je to na výstupu metra „C“, stanice Muzeum.


Kdoví, třeba se nám povede i něco takového jako tady :

P.S. Každý kdo přijde, obdrží ode mě malý depešácký upomínkový předmět, jako památku.

-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků