Promo Depeche Mode v plném proudu


Propagace nového materiálu Depeche Mode už se naplno rozjíždí. Depeche Mode už dali fanouškům vědět ochutnávkou ze zkušebny, a objevili se v první televizní show Jimmyho Fallona. A to ještě není všechno...28.2. 2017 - Ukázka písně "Where's The Revolution" ze zkušebny. Kapela zde rovněž ohlašuje další část turné po Severní Americe. Video je ke shlédnutí zde.1.3. 2017 - Depeche Mode představili svůj nový singl "Where's The Revolution" v Tonight Show Jimmyho Fallona. Na youtube kanálu tohoto pořadu se již objevil HD záznam. Martin, zdá se, sáhl do své sbírky Gretch kytar, a vytáhl nový model "White Penguin".

3.3. 2017 - vychází singl Where's The Revolution, se čtyřmi remixy.8.3. 2017 - Depeche Mode se v New Yorku zúčastní takzvané TimesTalks show. Poskytnou veřejné interview, kde s nimi bude debatovat hudební kritik z New York Times - Jon Pareles.17.3. 2017 - Depeche Mode v Berlíně představí své nové album, v rámci akce Telekom Street Gigs. Celá akce bude přenášená i online streamem přes internet. Nabízejí možnost vyhrát lístky, a také možnost meet & greet, po registraci na těchto stránkách.

21.3. 2017 - Další promo koncert se odehraje v RTL Studios v Paříži, pro místní rádio RTL2. Pořadatelé uvádějí, že se bude jednat o "velmi, velmi privátní záležitost". Lístky lze rovněž vyhrát po registraci na těchto stránkách.26.3. 2017 Depeche Mode oznámili, že se zúčastní 26.3. line-upu na BBC6 Music Festivalu ve skotském Glasgow.

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Ota :

8. března 2017, 00:19     

Zatím zklamání. Where is the R., ještě vcelku přijatelně dobré, ale remixy víc než slabé a dnes utekl song Worst Crime. Zcela určitě jedna z nejhorších věcí od DM vůbec. Tragédie!


Pavla :

11. března 2017, 18:23     

Ano, souhlasím. Remixy a Worst Crime je průšvih. Nové album je už pár dnů na netu. Některé songy se povedly a jsou to depeš kousky, celkově ovšem album nebude nadprůměrné. Zkusíme ještě naposlouchat. Dave mi přijde slabší a slabší. Soulsavers na něj mají špatný vliv.


Ota :

12. března 2017, 13:42     

Right! Po několikátém poslechu se některé kousky poslouchají velmi dobře. Je to méně melodické album než bych si přál, ale jsem za něj rád. Asi tři songy budou patřit do TOP 30 od DM. Zbytek spíš slabší a nebo ještě potřebuju čas.


sin :

12. března 2017, 14:52     

Waiting for the Friday… :) :)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků