Premiéra divadelní hry Strange Love


Blíží se datum 9.3., kdy v Činoherním Divadle v Ústí nad Labem uvedou premiéru hry Strange Love. Proto přinášíme několik podrobnějších informací, které se vám mohou hodit – pokud máte v plánu tuto hru zhlédnout…


Autoři na stránkách Činoherního Klubu poodhalují zápletku hry :


Společnost New Style Company vyhlásila, podobně jako v jiných zemích, i v České republice soutěž s názvem I Love Depeche Mode, tedy soutěž o největšího fanouška skupiny Depeche Mode v Česku. První cena je skutečně lákavá – setkání s frontmanem kapely Davidem Gahanem na jeho ranči v Texasu. Do lesního hotelu Družba, kde se soutěž koná, se však sjíždí pouze hrstka účastníků, z nichž někteří k sobě mají velmi blízké vztahy… A soutěž může začít….


Po skončení premiéry přijde lahůdka – vystoupení ústecké kapely Depeche Mode Revival.


Vstupenky si můžete rezervovat pohodlně přes internet zde : www.cinoherak.cz, a ted nezbývá než se dohodnout na případné společné cestě. Takže pokud jedete někdo z určitého města autem, a sháníte spolujezdce, dejte vědět ostatním např. přes místní diskusní fórum, nebo pomocí komentářů.


Pokud vám nevyhovuje termín premiéry, můžete zajít na některou z repríz, které budou 12.3. či 28.3.


-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Larrysbride :

28. února 2007, 10:31     

to teda nevím… divadelní hry můžou dělat fanoušci ABBY, Britney… ale DM?


sinus :

28. února 2007, 10:43     

Ta hra není vyloženě dílem fanoušků…aspon to tak vypadá. Je to spíš nezávislý pohled na fenomén ortodoxních fandů, kteří zde byli v 80.letech – možná že se u toho hodně zasmějeme, pokud se tedy nebereme příliš vážně, a dokážeme se zasmát sami sobě :).


Šnek production :

28. února 2007, 16:19     

Autor hry Rudiš je, nebo alespoň jako středoškolák byl, fanouškem DM. Zřejmě má ale dost nadhledu, aby se na „fanouškovství“ díval objektivně.


MartinL. :

2. března 2007, 13:49     

Premiéra v pátek 9.3. je jižý bohužel vyprodaná. Další termíny :12.3. a 28.3.2007


sinus :

2. března 2007, 13:57     

Tak premiéra je již vyprodána…


Jan Seibt :

2. března 2007, 20:00     

Každopádně afterpárty po premiéře by měla být přístupná


Theresa :

12. března 2007, 11:48     

Musím říct všem, kteří hru zatím neviděli – URČITĚ NA NI BĚŽTE ! Byli jsme na premiéře a slovy hlavního hrdiny: BYLO TO PŘÍSNÝ !!! :-))) tzn. SUPER. Určitě se zasmějete, i když konec už tak veselý nebyl…Marek Taclík je bezkonkurenční:-)Byli jsme i na „after party“, kde hráli i kluci z DM Revival – přišli se pobavit i účinkující – Marek Taclík, Zuzka Onufráková(znáte možná z Redakce), mladý Rímský (znáte z RP), taky se na své kolegy přišel podívat Roman Zach…No končili jsme kolem půlnoci, ostatní tam zůstali možná až do rána :-)) Opravdu doporučuji.

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků