Placebo : I Feel You (Aktualizace 13.4.)


Skupina Placebo již před časem nahrála předělávku od Depeche Mode : I Feel You. Tento track byl však vydaný v roce 2003 pouze na bonusovém disku limitované edice „Sleeping With Ghosts“. Nyní tuto nahrávku zveřejňují prostřednictvím itunes, kde poskytují k tzv „digitálnímu downloadu“ celé album předělávek různých umělců…V rozhovoru Placebo pro Underground Online se vyjadřují k otázce předělávání písní takto :


„Předělali jsme písně, které máme rádi. Je to pro nás něco, jako když nahráváme různé B-strany singlů pro radost. Předělali jsme kapely rozličných stylů – obvykle z 80.let. Udělali jsme cover Depeche Mode, Roberta Palmera…A také hodně fandíme Kate Bush.“Ukázka (30s) (pro přehrání slouží zelené tlačítko s šipkou)(Aktualizace 13.04.2007)Přidáváme ještě komentář Stefana Olsdala, basisty Placebo, který uvedl pro server Denver Post :


„I Feel You jsme nahráli jako vánoční dárek pro fanclub, v roce 1998. Byla to píseň, kterou jsme často hráli na zvukových zkouškách, protože jsou tam opravdu výborné kytary. Jsem obrovský DM fanda – takže to byla pro mě velká radost udělat tenhle cover od Depeche Mode. Dokonce jsme měli i jednu z vokalistek, která zpívala s Depeche Mode na koncertech z období Ultra, a tuto píseň s námi vždycky odzpívala.“


-sin-    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


Larrysbride :

9. dubna 2007, 13:03     

mno… řekněme, že Molkův hlas je tu dost legrační :o))


hana.stacia :

9. dubna 2007, 13:35     

no já teda,když začal zpívat,tak jsem se začala smát….k tý písničce se jeho hlas vůbec nehodí!
chápu,kdyby to přezpíval takovej Manson…


brennus :

13. dubna 2007, 11:56     

Ale s těma kytarama má pravdu, taky jsem se už párkrát slyšel na zkouškách hrát I feel you.


TomCZ :

15. dubna 2007, 00:51     

Taťka šmoula pěje I Fell You to je psina:)

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků