Peter Gordeno odhaluje plány Depeche Mode


Už v sobotu naznačil Richard Blade (s Depešáky spřátelený DJ a moderátor rádia KROQ), že Depeche Mode jsou v procesu skládání nového alba. Když o dva dny později Peter Gordeno odpovídal na dotazy studentům hudební univerzity v Peru, řekl toho ještě více...Ve více než hodinu a trvající konverzaci se řeč o Depeche Mode točila několikrát, ale ty úplně nejzajímavější pasáže jsou tyto :


Petere, chtěl bych se zeptat - teď kolují nějaké zvěsti o tom, že Depeche Mode se chystají tento rok nahrávat nové album - co je na tom pravdy?

Peter Gordeno: Je nepravděpodobné že by to bylo tenhle rok, víš jaká je teď situace a nedokážu si představit, že bysme se sešli ve studiu. Ale já s Christianem (Eignerem) na něčem pracujeme, a vím že Martin je ve svém domácím studiu a taky na něčem dělá - říkal mi, že napsal pár skladeb...

Takže v tuhle chvíli je ještě brzo na to cokoliv říct. Ale můžu říct jen to, že předpokládáme že nová deska bude, ale ještě nevíme kdy. Všichni teď máme docela dost času, nudíme se, a Martin si občas potřebuje trochu odpočinout od dvou malých dětí, a tak chodí do studia a píše skladby (smích).

Takže doufejme, až se vše zase otevře, a nebude už nic ničemu bránit, mohli bysme se sejít a říct si: "Ok, máme tady 12 skvělých skladeb". To by byla ta nejlepší věc.

(...)

V tuhle chvíli se nejvíc soustředím na psaní pro nové album Depeche Mode - já s Christianem děláme na hudbě. Christian má skvělé studio ve Vídni, kde má i bazén, a já s ním pár týdnů strávil jen tak jamováním... Hudbu posíláme Daveovi do New Yorku a on do toho zapracovává texty.

-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků