Ostře sledovaní Depeche Mode


Depeche Mode mají ve Střední a Jižní Americe mnohem horkokrevnější fanouškovskou základnu než na Severu - o čemž svědčí nejen skandující plné stadiony, ale i spoustu aktivit místních fanklubů, kteří se hodně prezentují i na internetu. Rovněž se zde setkávají s větším zájmem médií. V některých zdejších státech totiž hrají vůbec poprvé v historii...


Příjezd a pobyt kapely v hlavním městě Peru se stal středem zájmu mnoha paparazziů, a několik videí můžete shlédnout na youtube. Upřímně řečeno, reakce některých fans při spatření jejich idolů mnou poněkud otřásly, a vůbec se nedivím, že si kapela raději drží odstup :).

Houfy fanoušků stanovali a trávili noc přímo u stadionu Monumental (video). Mnozí přicestovali z Chile či Argentiny. Rovněž někteří takto "bivakovali" u hotelu Park Plaza, u kterého očekávali kapelu, avšak Depeche Mode se k jejich překvapení ubytovali nakonec v hotelu Rosa Nautica......a konečně poněkud inteligentnější videa :


Reportáž s fanoušky z Peru

Reportáž z America TV (se vstupem Andyho Fletchera)

Andrew Fletcher hovořil o tom, že pro kapelu je tento koncert hodně důležitý, a chtějí předvést výbornou show (ostatně kdy nechtějí že? : ) "Je to náš první koncert tady v Peru, a víme že fanoušci jsou zde opravdu do nás blázni, takže je chceme maximálně potěšit. I když byl jsem tady v roce 2007 jako DJ, ale tehdy jsem zde strávil jen asi 18 hodin."

Na otázku zda se podívali na ruiny Machu Picchu (dávného města starých Inků) odvětil že bohužel ne - jejich program je příliš nabitý. Nicméně by se rád ještě letos do Peru vrátil, jako turista.

Co se týče dotazů na koncertní DVD, nevyloučil, že by mohlo obsahovat záběry i z koncertu v Limě. "Stále se rozhodujeme, která města použijeme pro natáčení - ale pravděpodobně to bude v Evropě, možná Barcelona."


-sin-


    Zpět na hlavní stránku     


Komentáře (nové dole):


H.Kuba :

13. října 2009, 22:14     

konečně slyším od někoho z kapely na vlastní uši zmínku o DVD! Už se nemůžu dočkat!


sinus :

18. října 2009, 19:48     

Perlička :)

http://kultura­.idnes.cz/…1-/hudba.asp?…

Přidej komentář :

Toto není spam.
Výpis všech článků